ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Марина Овсянікова відмовляється від пропозиції Макрона про надання притулку: Я патріотка, мій син — тим паче

Велика Епоха
Співробітниця «Першого каналу» Марина Овсянікова у прямому ефірі з плакатом із вимогою «Ні війні!» в Україні (facebook.com/Alexandru Cozer)

Російська журналістка Марина Овсянікова, яка у прямому ефірі державного телебачення протестувала проти російського вторгнення в Україну, відхилила пропозицію президента Франції Еммануеля Макрона щодо надання притулку, заявивши, що не хоче залишати свою країну.

Президент Франції у вівторок запропонував притулок Марині Овсяніковій, але журналістка відповіла, що вона не залишить Росію.

«Я патріот, а мій син ще більший. Ми не хочемо їхати за жодних обставин, ми не хочемо нікуди йти», — сказала вона в інтерв'ю німецькому журналу новин Der Spiegel.

Марина Овсянікова, редактор російського державного телебачення «Перший канал», з'явилася позаду ведучої головних новин із плакатом протесту проти війни.

Президент Франції Емануель Макрон заявив, що його країна «ініціює дипломатичні кроки» для забезпечення захисту журналістці або в посольстві Франції в Росії, або через систему надання притулку.