ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Президент Польщі заявив, що застосування Росією хімічної зброї в Україні змінить правила гри

Велика Епоха
Президент Польщі Анджей Дуда (Epoch Times Romania)

Президент Польщі Анджей Дуда заявив у неділю в інтерв'ю ВВС, що якщо Росія застосує хімічну зброю в Україні, це може призвести до того, що НАТО перегляне своє рішення не втручатися у військовий конфлікт.

На запитання, чи вважає він, що Володимир Путін може готуватися до застосування хімічної зброї, Анджей Дуда відповів, що світ не бачив нічого подібного з часів Другої світової війни.

«Якщо ви запитаєте мене, чи може Путін застосувати хімічну зброю, то я думаю, що Путін може застосувати будь-що прямо зараз, особливо коли він перебуває в такій складній ситуації. Політично він уже програв цю війну, а у військовому сенсі він її не виграє. Звичайно, всі сподіваються, що він не наважиться на це. Але якщо він застосує зброю масового знищення, це змінить усе. Звичайно, [НАТО – прим.ред.] має сісти за стіл переговорів, і їм справді доведеться серйозно подумати про те, що робити, бо тоді це починає бути небезпечним не лише для Європи, а й для всього світу», — заявив президент Польща, цитується G4Media.

За матеріалами Epoch Times România