ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Посольство Росії в Лісабоні, освітлене кольорами українського прапора

Велика Епоха
(marca.com)

Російське посольство в Лісабоні було підсвічене кольорами українського прапора — антивоєнними активістами в португальській столиці.

Група молодих людей проектувала два кольори на фасад будівлі після закінчення антивоєнної акції протесту у місті. Зображення стали вірусними, повідомляє Marca.com.

У багатьох європейських містах пройшли антивоєнні протести після того, як президент Росії Путін вирішив вдертися в Україну, і європейці продемонстрували велику солідарність з українцями. У Португалії проживає близько 28 600 українців, близько 2 700 з яких — біженці, які прибули туди останніми днями.

Також в ході іншого інциденту в понеділок було заарештовано водія вантажівки, який в'їхав у ворота посольства Росії в Дубліні, який пізніше заявив, що своїм жестом він хотів створити «безпечний коридор», щоб російський посол міг покинути Ірландію.

Я зробив це, щоб створити безпечний коридор для виїзду російського посла з Ірландії. Я хочу, щоб посол та його колеги покинули цю країну, покинули цю вільну країну. Настав час діяти», — сказав водій.