ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В яких провінціях живуть найкрасивіші китаянки: ТОП-10

Велика Епоха
Стильно одягнені жінки йдуть жвавими вулицями Харбіна, червень 2012 року. Вже 2-й рік поспіль Харбін визнали містом, у якому живуть найвродливіші жінки Китаю. Фото: my.tianya.cn
Стильно одягнені жінки йдуть жвавими вулицями Харбіна, червень 2012 року. Вже 2-й рік поспіль Харбін визнали містом, у якому живуть найвродливіші жінки Китаю. Фото: my.tianya.cn
Щорічний інтернет-конкурс краси складає рейтинг міст Китаю в залежності від краси їхніх жінок.

Голосування проводилося весь 2013 рік, і вже другий рік поспіль користувачі Мережі з усього Китаю визначили місто Харбін переможцем, тобто містом, де живуть найкрасивіші жінки.

Ось краща десятка міст, опублікована 11 березня 2014 р. на сайті gx.people.com.cn:

1. Харбін. 2. Чунцін. 3. Ченду. 4. Ухань. 5. Мічжи (пров. Шеньсі). 6. Далянь. 7. Сіньчжоу (пров. Шаньсі). 8. Аньцін (пров. Аньхой). 9. Чанша. 10. Ханчжоу.

Красу жінок оцінюють за трьома ключовими пунктами: зовнішність, вбрання і шарм. Також вони мають бути місцевими мешканками у віці від 16-ти до 32-х. Під час винесення загальної оцінки не враховувалася індивідуальність, освіта, рівень культури та інші якості.

Гуанчжоу не потрапив у першу десятку, але один інтернет-користувач сказав, що жінки Гуанчжоу завжди витончені і стримані, більш інтелігентні і, на думку деяких, трохи незвичайні. Вони програли в конкурсі, головним чином, через те, що вони не надто прагнуть виставляти себе на показ, вважає автор коментаря.

Новий список не дуже-то відрізняється від торішнього. У 2012 році кращими чотирма містами були визнані Харбін, Чунцін, Ченду й Ухань. Харбін зайняв перше місце у номінації «зовнішність», тоді як Шанхай, зайнявши у цій номінації 20-е місце, переміг у номінації «гардероб». Чанша назвали містом із найчарівнішими жінками.

Фенні Лі, Велика Епоха


Читайте також:
Як справляють весілля у Піднебесній: 16 особливостей
Дивовижні китайські ієрогліфи. 13: нань — чоловік і ню — жінка