• У підпільних цехах з виробництва фейєрверків стався вибух. Є загиблі і поранені

  • Вівторок, 22 січня 2008 року
У двох підпільних цехах з незаконного виробництва фейєрверків у провінціях Хебей і Юннань з різницею в один день сталися вибухи в результаті яких загинуло 9 чоловік, 3 отримали поранення.

Як повідомили офіційні китайські ЗМІ, 19 січня в повіті Чженсюн м. Чжаотун провінції Юннань декілька селян в підпільному цеху з виробництва фейєрверків в процесі приготування вибухової рідини допустили необережність і стався вибух, в результаті якого загинули 3 людини, а 2 отримали поранення.

20 січня в першій половині дня на «чорному цеху з незаконного виробництва фейєрверків», розташованому в повіті Луанчен провінції Хубей також стався вибух, в результаті якого загинуло 6 чоловік, 1 отримав поранення.

По обох випадках ведеться слідство, вже затримані декілька підозрюваних.

Китай є найбільшим у світі виробником фейєрверків. У багатьох селах існують підпільні цехи, в яких практично без жодного дотримання техніки безпеки виготовляються вибухові речовини до фейєрверків.

Напередодні китайського Нового Року міністерство громадської безпеки Китаю направило своїм відділам по всій країні спеціальне повідомлення з вимогою забезпечити контроль над безпекою використання фейєрверків під час свята.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...