• У Китаї успішно вирішили інцидент із самогубцем

  • Понеділок, 22 вересня 2008 року
Як повідомила газета провінції Сичуань «Хувсілу Шибао», 4-го вересня у м. Ченду провінції Сичуань 25-річна жінка взяла на руки свого 6-ти місячного сина й сіла на парапет будівлі на 6-му поверсі, збираючись накласти на себе руки, стрибнувши вниз разом із дитиною.

Жінка голосно плакала, що привернуло увагу багатьох перехожих. Вони стали розпитувати її, що трапилось, й умовляти не робити такого вчинку. Жінка розповіла, що її чоловік на прізвище Ден працює у фірмі, де доставляє товари замовникам.

Однак йому вже довгий час не виплачують зарплату. Нещодавно він захворів і тепер лежить у лікарні, на лікування потрібні чималі гроші, яких у них не має. 1-го вересня вона ходила в компанію, в якій працює чоловік, і вимагала, щоб йому виплатили зарплату. Однак їй видали тільки 3 тис. юанів, а проте загальний борг становить більше 100 тис. Усе інше виплачувати відмовилися.

Люди викликали поліцію, яка своєю чергою запросила представника компанії, в якій працює чоловік цієї жінки. Він зразу пообіцяв виплатити повністю всю суму заборгованості. На тому інцидент закінчився. Ніхто не постраждав. Жінка отримала гроші, які заробив її чоловік.

Люди казали, що вони засуджують те, що вона хотіла вбити разом із собою і свою дитину. Поліцейські також поставилися з розумінням.

Зазначимо, відповідно до інформації заступника пекінського управління охорони здоров'я Чжао Чунхуея, в Китаї кожного року від самогубства гине 250 тис. чоловік, і ще 2 млн учиняють спроби накласти на себе руки. Самогубство в Китаї стало однією з п'яти основних причин загибелі людей.

Зі слів Чжао, споконвічно у суспільстві було таке явище, як самогубство, яке відображало психологічне здоров'я суспільства і тісно пов'язане з фізичним і душевним станом кожного індивіда, із сімейним, а також суспільним середовищем, в якому перебувають люди.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...