ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Китаї лише четверта частина інвалідів має роботу

Велика Епоха
8 вересня на прес-конференції в олімпійському прес-центрі в Пекіні представник міністерства людських ресурсів і соціального захисту КНР Юй Фамін розповів, що в Китаї нараховується близько 83 млн інвалідів, що становить 6,34% населення країни.

З них працюють 21 млн 300 тис. людей (становить ¼ частину), з яких 4 млн 337 тис., — міські жителі і 16 млн 966 тис. — селяни.

Юй також повідомив, що кожного року кількість працевлаштованих інвалідів у містах збільшується на 390 тис. чоловік, при цьому кількість інвалідів, які потребують роботу, в містах також збільшується за рік на 300 тис.

Хоча в цьому питанні й відбуваються поліпшення, проте сфера діяльності, в якій можуть бути задіяні інваліди, і надалі залишається дуже вузькою. Також недостатнє сприяння в цьому організацій і підприємств.

Наприклад, відповідно до закону встановлено, скільки робочих місць повинні виділяти для інвалідів державні установи, а також інші підприємства та організації. Але фактично багато хто з них уважає за краще платити податок на страховки інвалідам і не брати їх до себе на роботу. Про це повідомило Центральне агентство новин.