• Більше 400 учнів не пішли на уроки, протестуючи проти обману адміністрації

  • Субота, 20 вересня 2008 року
Більше 400 з приблизно 450 абітурієнтів Центру навчання технічних спеціальностей м. Усі провінції Цзянсу відмовилися йти на урок після того, як побачили новий навчальний корпус, абсолютно не обладнаний для навчання, повідомило Центральне агентство новин.

Керівництво Центру навчання технічних спеціальностей м. Усі провінції Цзянсу пішло на обман для того, щоб привабити більше студентів. Під час вступу абітурієнтам показали хороші аудиторії. А от після отримання величенької суми за навчання всім було повідомлено, що заняття проходитимуть в іншому місці.

У результаті зміни місця навчання 400 учнів Центру не пішли на уроки, виражаючи таким чином невдоволення обманом керівників центру. На уроках залишилося всього лише близько 50 учнів.

Як повідомила місцева газета «Янцзи Ванбао», 5 вересня керівництво центру оповістило всіх учнів, що вони повинні прийти на урок у нові аудиторії, розташовані зовсім в іншому районі міста. Коли учні прийшли туди, то побачили, що класи виглядають надто просто, а також надзвичайно малі. До того ж у будівлі абсолютно немає туалетів.

Під час вступу керівники центру показували абітурієнтам абсолютно інші класи і нічого не казали про нові. Учні висловили велике невдоволення, коментуючи, що вони заплатили за навчання багато грошей — 8 тис. юанів (1100 доларів США) і не хочуть вчитися в таких поганих і необладнаних класах. Частина з них забрала свої гроші назад і вирішила шукати інший навчальний заклад, а частина і далі веде переговори з керівництвом центру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...