• Маленька дочка, граючись, викинула з вікна більше тисячі доларів

  • Четвер, 10 квітня 2008 року

Поки мама спала, 3-х літня донька дістала з шафи гаманець і, граючись, викинула за вікно з 17-го поверху 9,5 тисяч юанів (близько $1200).

Цей випадок стався в м. Шеньчжень провінції Гуанчжоу. Газета «Південне містечко» розповіла, що того дня опівдні пані Хуан прилягла відпочити і заснула. Її дочка гралася поряд з нею. За годину вона прокинулася і побачила, що дочки поряд немає, а на підлозі лежить гаманець, який спочатку був у шафі. Гаманець був відкритий. Коли вона взяла його, то побачила, що грошей у ньому не було. Її донька дуже жваво гралася біля вікна. А куди ж поділися гроші? Вона запитала у дочки, але та відповіла, що не знає. Тоді вона уважно подивилася навколо і побачила на підвіконні дві банкноти по 100 юанів. У неї застигло серце, коли вона  припустила, куди могли подітися гроші. Потім вона підійшла до вікна і подивилася вниз, - на підвіконні сусідського вікна внизу лежали ще дві банкноти. Її припущення підтвердилися. Донька викинула за вікно всі гроші, які були в гаманці.

Під їхніми вікнами розташовувався бар. Хуан бігом спустилася вниз і почала розпитувати співробітників бару. Ті сказали, що сьогодні йшов «грошовий дощ» - з неба падали банкноти по 100 юанів, їх відразу ж підхоплювали численні перехожі, охоронцеві бару теж дісталося 4-5 штук. Засмучена Хуан пішла додому, коли вона зайшла до сусідів, які живуть поверхом нижче, вони не відкрили їй двері.

Спересердя мати кілька разів дала ляпаса свїй доньці, але та зовсім не розуміла, за що її б'ють. Хуан розповіла, що вона проплакала весь день, адже на ці гроші вони могли б прожити майже три місяці.

Коли кореспондент газети прийшов до них додому, щоб узяти інтерв'ю, вони якраз учили свою дочку відрізняти гроші від простих папірців. Батько, пан Юй, показував доньці різні банкноти і питав, що це і якої вартості банкнота, а донька повинна була відповісти. Він також розповів кореспондентові, що в їхньої дочки є погана звичка викидати речі з вікна. Вона раніше часто викидала маленькі іграшки та інші дрібні речі. Тепер вони на вікна поставили потайні клямки, які дочка не може відкрити. Вони також сподіваються, що можливо люди, які підібрали їхні гроші, прочитають цю статтю в газеті і повернуть їм хоча б частину. Адже вони заощаджували їх декілька місяців. 

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...