• Китайська влада піклується про високий моральний зовнішній вигляд країни перед іноземними гостями

  • Вівторок, 8 липня 2008 року

Готуючись до прийому численних іноземних гостей, які приїдуть на Олімпіаду, пекінська влада видала нову постанову, ухвалену в рамках заходів для «завдання удару злочинності та незаконним заходам». Згідно з цією постановою всім співробітницям нічних барів та інших розважальних закладів заборонено носити дуже відкритий одяг, повідомила британська Telegraph Media Group.

Вищезазначене розпорядження направлене на приборкання шаленого розгулу проституції, наркоманії та азартних ігор у столиці, щоб у іноземних гостей залишилося гарне враження від Китаю.

У повідомленні мовиться, що в китайських нічних розважальних закладах процвітає наркоторгівля і проституція. Окрім вищезгаданого, в новому розпорядженні влади також мовиться, що всі особисті кімнати в нічних закладах мають бути обладнані прозорим склом на дверях, щоб ззовні було видно все, що відбувається всередині; на дверях цих кімнат не має бути замків; господарі цих закладів повинні зробити таблички, які застерігали про те, що в цьому закладі заборонено вживати і продавати наркотики, гру в азартні ігри й проституцію.

Лін Цзе. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...