• Декілька мільйонів чоловік в Китаї зустрічатимуть Новий Рік без електрики (фото)

  • Четвер, 7 лютого 2008 року
У Китаї від стихійного лиха у вигляді снігопадів постраждали 17 провінцій і міст південної частини країни. У багатьох районах більше 10 днів немає електрики і води. Електрики вдень і вночі ремонтують лінії електропередач. 11 із них загинуло від удару струмом. Управління з контролю за використанням електрики заявило, що в районі лиха 39 повітів знаходяться без електрики і там в терміновому порядку ведуться ремонтні роботи. Але швидше за все 20% потерпілих районів, в яких проживає декілька мільйонів чоловік, Новий Рік зустрічатимуть без світла.

5 лютого на прес-конференції в держраді КНР головний інженер управління з контролю за використанням електрики сказав, що вони зможуть до Нового Року відновити подачу електрики в 80% постраждалих повітів. Проте в тих, що залишилися 20% повітах, відремонтувати лінії електропередач так швидко не вдасться, тому місцева влада розпорядилася в дні святкування Нового Року подавати електрику через дизельні трансформаторні машини. Про це повідомили офіційні китайські ЗМІ.

Одним із найбільш потерпілих від негоди є м. Ченчжоу провінції Хунань, в якому проживає понад 4 млн чоловік. У цьому місті більше 10 днів немає електрики і дуже обмежен постачання води. 4 лютого в деяких районах міста дали електрику, але тільки на три години.

Житель м. Ченчжоу сказав: «Я дуже хотів би перед Новим Роком помитися в гарячій воді, щоб зустріти Новий Рік чистим, але зараз я вже не дуже на це сподіваюся».

 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...