• Шість тисяч чоловік зобразили головну книгу Фалуньгун. Фото

  • Вівторок, 8 грудня 2009 року
 

Тайвань. Більше шести тисяч послідовників духовної практики Фалуньгун, які приїхали в повіт Тайчжун 21 листопада для участі в конференції, своєю присутністю утворили форму головної книги вчення цієї практики – «Чжуань Фалунь», що випускає золотисті промені.Як розповіли представники місцевої Асоціації Фалуньгун, це вже другий такий захід: «В порівнянні з минулим заходом, що відбувся  під час Всесвітнього Дня Фалунь Дафа, 13 травня, цього разу «книга» виглядає ще природніше, практично як справжня».

Організатори також відзначили, що тепер у Тайвані зібралися послідовники Фалуньгун найбільшої кількості країн, серед яких Японія, Південна Корея, Гонконг, Сінгапур, Малайзія, Індія, Індонезія, Тайланд, США.

Дизайнер цієї «живої книги» У Чинсян розповів кореспондентові The Epoch Times, що цього разу вони виправили деякі неточності в композиції, які були минулого разу. «Книга» виглядає об’ємнішою, чітко виділені «сторінки», виправили інші дрібні помилки. У побудові самої книги, довжиною 160 м і шириною 120 м, були задіяні більше 4 тисяч людей. Навколо книги - 36 «променів». Таким чином, на всю композицію було задіяно більше 6 тисяч чоловік.

На питання, чому вони вирішили змалювати саме цю книгу, У Чинсян відповів, що сам займається практикою Фалуньгун з 1995 року, і зміст саме цієї книги допоміг йому зрозуміти дуже багато питань, що стосуються життя людини.

«Зміст цієї книги дуже глибокий. Всі принципи, викладені в ній, можна безпосередньо застосувати в житті. Книга вчить, як займатися духовним вдосконаленням, як змінювати свої вчинки і думки відповідно до принципу Істина Доброта Терпіння. Таким чином, життя і стосунки з оточуючими стають все більш гармонійними. Ті, хто відчув на собі дію цієї книги, кажуть, що вона надзвичайно дорогоцінна. Я хотів би, щоб ще більше людей почитали її», – говорить У.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...