• В'язень сумління загинув від тортур китайських поліцейських. Фото

  • Середа, 11 листопада 2009 року
 

Китай. Послідовник духовної практики Фалуньгун із міста Дечжоу провінції Шаньдун Ма Хунвей, 21 вересня готував вдома їжу. В цей час до оселі увірвалися декілька поліцейських, схопили і відвезли його у відділок. Після двох тижнів тортур він потрапив в реанімацію, і незабаром помер.

Як повідомили родичі Ма, йому було 51 рік, працював на текстильній фабриці.

Коли поліцейські увірвалися в будинок, не пред'явивши жодних ордерів, вони провели обшук, забрали комп'ютер, близько 3 тисяч юанів ($ 428,5) і деякі речі. Ніякої опису конфіскованого майна складено не було.

Ма був відправлений до поліцейської дільниці, де до нього застосовували тортури. 26 вересня у нього розпухла нога, і він звернувся до начальника дільниці, щоб той привів лікаря. Однак в медичної допомозі йому було відмовлено.

Минуло ще кілька днів, і в нього розпух живіт. На чергове прохання про доктора начальник сказав: «Ти ще не вмираєш, значить все нормально». Ма тричі звертався за медичною допомогою.

7 жовтня він вже ледве дихав, живіт Ма сильно розпухнув. Коли стан став критичним, його відправили в реанімацію в народну лікарню м. Дечжоу. Того ж дня керуючий міським відділом держбезпеки Чжан Сікунь наказав родичам Ма терміново прийти, після чого їх змусили розписатися в тому, що Ма був звільнений.

Вранці 5 листопада Ма Хунвей помер - лікарі не змогли його врятувати.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...