• Японія відмовилася надати китайській владі списки послідовників Фалуньгун, які приїжджають на Олімпіаду

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 22 липня 2008 року
 
Китайська влада попросила японську сторону надати їм списки з інформацією про послідовників Фалуньгун*, що збираються приїхати до Китаю в дні проведення Олімпіади, щоб не допустити їхнього приїзду до країни, повідомило японське видання Kyodo News.

У повідомленні мовиться, що Японія відмовилася це зробити дотримуючись права конфіденційності особистої інформації громадян.

Довідка:

* Всесвітня Енциклопедія (2002) (World Book Encyclopedia): «Фалуньгун — духовний шлях існування, який виник у Китаї на початку 1990-х років. Фалуньгун навчає техніці медитації за допомогою вправ для покращення фізичного здоров'я, а також етичної та духовної чистоти. Назва Фалуньгун китайською мовою означає поворот колеса закону. Фалуньгун також називається Фалунь Дафа (Великий Закон). Він має мільйони послідовників у багатьох країнах та трьох районах Китаю, які не контролюються компартією».

За даними Інформаційного центру Фалуньгун, у 1999 р. комуністичний уряд Китаю почав масові репресії щодо послідовників Фалуньгун, угледівши в його великій популярності загрозу для своєї влади, а також боячись втратити ідеологічний контроль над людьми. Нині тільки офіційно вже підтверджено 3428 смертельних випадків послідовників цієї практики від переслідувань; сотні тисяч — ув'язнено. Незалежні експерти підтвердили факт насильницького вилучання внутрішніх органів ув'язнених послідовників Фалуньгун для продажу. Незважаючи на жорстоке придушення в Китаї, ця практика дуже поширена в 114-ти країнах світу і загалом нараховує понад 100 млн послідовників.
Підписатися:

Коментарі