• Рік коня: що він несе із собою

  • Неділя, 2 лютого 2014 року
Згідно з циклом П'яти елементів, 2014-й — це рік дерев'яного коня. Рік коня, що наступив за місячним календарем 1 лютого 2014 р., прийнято вважати роком швидких перемог, несподіваних пригод і дивних романів.

Лошади скачут навстречу победе. Иллюстрация: Джейд Ван/Велика Епоха

Коні скачуть назустріч перемозі. Ілюстрація: Джейд Ван/Велика Епоха

Китайці вважають, що кінь для людства — одна з найважливіших тварин, з якими слід потоваришувати.

Один з П'яти елементів
Дата початку
Металевий кінь
30 січня 1930 р.
Водяний кінь
15 лютого 1942 р.
Дерев'яний кінь
3 лютого 1954 р.
Вогняний кінь
21 січня 1966 р.
Земляний кінь
7 лютого 1978 р.
Металевий кінь
27 січня 1990 р.
Водяний кінь
12 лютого 2002 р.
Дерев'яний кінь
31 січня 2014 р.
Вогняний кінь
17 лютого 2026 р.

Граціозний кінь символізує сильний характер, схильний до прямих дій і досягнення мети. Кінь — одна з тварин, які швидше за всіх стають незалежними. Наприклад, лоша може стати на ноги менш ніж через 10 хвилин після свого народження і починає ходити майже миттєво після цього.

Вважається, що люди, народжені в рік коня, зазвичай, мають більш вишукані манери і приділяють більше уваги своїй зовнішності, зокрема, стилю і аксесуарам. Вони щедрі та люблять ефектність і екстравагантність.

Як правило, вони також вільні духом, невимушені й завжди перебувають у русі, маючи пристрасть до подорожей. У них позитивне ставлення до всього й вони завжди попереду інших. Такі ж наполегливі, як коні, вони не люблять, коли їх стримують. Вони не так легко приймають допомогу від інших.

Завдяки своїм широким поглядам, людям, що народилися в рік коня, скрізь легко заводити друзів. Їхні красномовство й дар переконання роблять із них природжених лідерів. Будучи веселими і добрими, вони також можуть легко вживатися з іншими людьми. Обдаровані збільшеною здатністю сприйняття, часто вони знають, про що думають інші.

У них широке коло інтересів, таких як драма, музика, спорт і т.ін. Зазвичай вони займаються спортом і тим, що близьке до спорту.

Лошадь прибыла, победа достигнута. Иллюстрация: См. Ян, Велика Епоха

«Кінь прибув, мета досягнута» — В китайській мові деякі ідіоми містять слово «кінь». Ілюстрація: См Ян/Велика Епоха

Будучи дуже сумлінними та творчими, часто такі люди роблять безпосередні кроки до досягнення своєї мети. Вони набувають нових навичок легко й в прискореному темпі. Їхня індивідуальність робить їх чудовими бізнесменами, які можуть брати на себе дивовижний обсяг завдань і завершувати їх з дивовижною точністю.

Однак, як тільки виникають труднощі та розчарування, люди, які за зодіаком коні, можуть стати нетерплячими і схильними легко змінювати напрями. Вони не люблять займатися чимось окремо від усіх і обожнюють бути сприйнятими, схвалюваними і такими, якими усі захоплюються. Завдяки своїй жадобі пригод, вони демонструють свій розум і таланти. Особливо в критичні моменти. І ця їхня риса вражає.

Крім того, такі люди можуть легко наживати багатство, але не завжди зберігають його, тому що вони завжди змінюють свою точку зору і стратегію.

Але от таємниці люди, народжені в рік коня, не дуже вміють зберігати, що пов'язано з їхньою відкритою і вільною натурою. Схильність втручатися в чуже особисте життя — це їхній істотний недолік. Із все тією ж імпульсивністю коня їм подобається пробувати все, але часто їх спіткає в цьому невдача. На щастя, вони дуже оптимістичні люди й ніколи не падають духом від поразок. Таким чином, вони здатні зрештою досягати своєї мети.

Якщо говорити загалом, то такі люди володіють найбільшими талантами і знають, як реагувати швидко й вирішувати проблеми ефективно. Розуміючи, які в них чудові таланти, вони часто зарозумілі, неуважні до інших, егоїстичні й амбітні. Тому в них не буде жалю, коли вони за рахунок інтересів інших людей отримають те, що їм потрібно. Ця риса характеру служить їм великим каменем спотикання.

Що стосується романтичних стосунків, то люди за знаком гороскопа коні здатні висловлювати свої почуття безпосередньо. Їх легко образити і, отже, їм легко заподіяти біль. Вони можуть пожертвувати всім заради істинної любові. Ця риса характеру — один із факторів, здатних привести їх до невдачі.

Дерев'яний кінь втілює вдале поєднання всього того, що стосується рис характеру людей із зодіакальним знаком коня. Елемент дерева робить їх більш надійними, менш мінливими і менш схильними до спалахів гніву.


Читайте також:

Китайський Новий рік-2014: рік коня

Підписатися:

Коментарі