ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Народжені в рік Дракона: які вони

Велика Епоха
Під знаком Дракона — №5 у китайському гороскопі — зазвичай народжуються творчі, горді, сміливі, пристрасні, запальні особистості, які здатні мислити інноваційно.

Дракони волелюбні. Необхідність дотримання встановлених правил — їхнє прокляття. Правила і норми створені для інших людей. Дракон є красивою та енергійною істотою, впевненою і безстрашною перед обличчям випробувань. Хоча дракони приємні для оточуючих і властива їм щедрість притягує багатьох друзів, але зарозумілість може призвести до протилежного результату.

Люди, які народилися в рік Дракона, мають подібні особливості характеру. Нижче розповімо про деякі їхні риси залежно від п’яти стихій китайського гороскопу:

GoldenDragon_SMYang_ET.jpg
GoldenDragon_SMYang_ET.jpg

Дракон.
Ілюстрація: SMYang/The Epoch Times

Металевий дракон (народжені в 1940 і 2000 рр.)

Металеві дракони могутні, правдиві і мужні. Вони домагаються успіху завдяки своїй рішучості. Володіючи сильними рисами, вони нерідко втішають і заспокоюють інших. Металеві дракони прагнуть до дії. Справи виконуються найкращим чином, коли вони роблять те, у що щиро вірять або коли відстоюють свої переконання. Металеві дракони можуть вести за собою інших, що і роблять із великим успіхом. У той же час вони не люблять поступатися.

Водний дракон (народжені в 1952 і 2012 рр.)

Вода діє заспокійливо на безстрашний темперамент Дракона — дозволяє стримувати свій ентузіазм. На відміну від інших драконів, які бажають отримати увагу до себе, водні дракони більш поступливі й охоче зроблять крок назад перед обличчям конфлікту, щоб тверезо і розумно оцінити ситуацію. Таким чином, вони приймають розумні рішення і здатні вести відкриті бесіди з іншими людьми, не боячись протиріч. Тим не менш, у них все може піти шкереберть, якщо вони недостатньо розібралися в питанні, або якщо вони почали нову справу, не закінчивши попередню.

Дерев’яний дракон (народжені в 1904 і 1964 рр.)

Дерев’яним драконам подобається обговорювати оригінальні ідеї, і вони відкриті до сприйняття інших думок. Дерево наділяє дракона мінливістю і розкриває його творчий потенціал. Дерев’яні дракони інноваційні, творчо практичні, і вони цінують мистецтво в кожній із його форм. Будучи менш претензійними, дерев’яні дракони вміють ладнати з іншими людьми. У них є все необхідне, щоб прожити процвітаюче і щасливе життя. Однак вони відверті і деколи трохи напористі, відстоюючи свою думку.

Вогняний дракон (народжені в 1916 і 1976 рр.)

Вогняні дракони енергійні і сильні, однак вони можуть вийти зі спокійного і зібраного стану до «палаючого» за кілька секунд. Інколи вогонь дракона є найгіршим ворогом для нього самого. Вони також страждають від нерозсудливості і гарячковості. Проте, коли вогненні дракони зберігають самовладання і добре контролюють свої емоції, то можуть впливати на інших людей.

Земляний дракон (народжені в 1928 і 1988 рр.)

Земляні дракони стають великими лідерами, бо практичні і демонструють вміння в організаційних питаннях. Їм необхідно, щоб ними захоплювалися. Вони доброзичливі і не покинуть у важку хвилину. Елемент землі надає особистості дракона неабияку здатність до самоконтролю, і, як правило, земляний дракон заслуговує поваги, якої бажає. Вони будуть працювати старанно, щоб досягти своїх цілей у житті. Ці дракони ставляться дбайливо до романтичних стосунків і сприймають своє життя з усією серйозністю.

Лілі Чу, Велика Епоха (The Epoch Times)