• Збитки від сильної негоди в Китаї збільшуються (фото)

  • Середа, 30 січня 2008 року
 
З кожним днем збільшуються збитки від сильних снігопадів з дощем, які не припиняючись йдуть в Китаї з середини січня.

За станом на 29 січня, в декількох великих містах Китаю через сильну негоду закрито 24 аеропорти, скасовано близько ста авіарейсів. В аеропорту м. Гуанжчоу більше десяти тисяч чоловік чекають вильоту. Про це повідомило Центральне агентство новин, посилаючись на інформацію з китайських ЗМІ.

В той же час, 29 січня, гонконзька газета «Дакунбао» повідомила про те, що через складні погодні умови на трасі № 107 утворилася пробка з понад тисячі машин, в якій знаходяться більше 7 тисяч чоловік. Деякі люди майже нічого не їли вже два дні, деякі сильно захворіли від холоду і голоду. Організовується термінова доставка продовольства, на дорозі регулюють рух понад 200 міліціонерів.

У провінції Хунань з вечора 28 січня на ключові траси для розбивання льоду було направлено більше 20 тисяч чоловік із загонів міліції і народних дружин.

З метою підтримки стабільного становища в суспільстві, керівники провінції Хунань видали наказ про те, що строго забороняється користуючись тим, що виникли перебої з доставкою продовольчих товарів, сильно піднімати ціни на продукти. Всі факти цього розцінюватимуться як кримінальні злочини.

За даними газети м. Гуанчжоу «Нанфанжібао», через сильний вітер і дощ зі снігом, більшість селян району Лунбін вимушені знаходитися вдома, у деяких вже закінчилося продовольство і вони вже більше 4-х днів їдять суп з батату.
   
29 січня на сайті новин «Мінбао» було повідомлення про те, що через погану роботу транспорту стало практично неможливим пересування з міста в місто. У м. Гуанчжоу вже понад 80 тисяч чоловік здали квитки на потяг і вирішили  не повертатися додому на Новий рік (7 лютого). Відділ управління залізниць  м. Гуанчжоу порадив пасажирам, які ще не купили квитки, залишитися святкувати Новий рік в Гуанчжоу або ж виїхати пізніше, і що не потрібно створювати стовпотворіння на вокзалах. Також  їм радять стежити за інформацією про стан руху поїздів по телебаченню, в Інтернеті, по радіо та інших ЗМІ.

Центральний гидрометеоцентр видав термінове попередження про те, що в провінціях Хунань, Анхуей, Цзянсу, Хубей та інших сильні снігопади триватимуть весь наступний тиждень.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...