• Влада примусила жінку зробити аборт на сьомому місяці вагітності

  • Вівторок, 25 липня 2006 року
 

Місцевий офіс планування сім'ї робить примусові аборти жінкам, які не отримали дозволу від уряду на народження дитини.

25-ти літня незаміжня жінка була на сьомому місяці вагітності, коли працівники з місцевого офісу планування сім'ї силоміць відвезли її у клініку на аборт.

Ван Ліпін живе в передмісті Чженчжоу провінції Хунань. Вона завагітніла в листопаді 2004 року. Оскільки її хлопець не міг сплатити за весілля, вони відразу не одружилися. Вона старша дитина в сім'ї, і її батьки дуже зраділи, дізнавшись, що у них буде онук. Проте без свідоцтва про шлюб вона не могла отримати дозвіл влади на народження дитини.

Близько 6 вечора, 31 травня, вона йшла вулицею Ван, де її зупинила група людей, які назвали себе працівниками міського центру планування сім'ї. Вони силоміць заштовхали її в машину й відвезли спочатку в міську клініку, потім в госпіталь військово-повітряних сил, а потім у Клініку Танлі. Усі три клініки відмовилися робити їй аборт. Близько 11 години вечора її привезли в клініку Ляоячень.

Без її згоди або яких-небудь передопераційних аналізів, працівники центру планування сім'ї та кілька лікарів і медсестер, тримаючи її за руки, кинули її на підлогу. Вона почала кликати на допомогу. Б'ючи, вони стягнули з неї одяг і ввели шприцом транквілізатор у нижню частину живота. Потім перенесли в палату і прив'язали до ліжка.

Ван Ліпін згадує: «Я була шокована і налякана, і втратила всі сили для боротьби. Мої крики про допомогу залишилися без відповіді. Я не могла повірити, що зі мною могла трапитися настільки жорстока й жахлива річ».

Вона розповіла, що близько 3 ночі, 2 червня, після жахливого болю, у неї народилася дитина. Він плакав кілька хвилин, а потім затих і перестав рухатися. У той час жодного працівника лікарні не було поряд, щоб допомогти їй. Дуже налякана, вона кричала декілька хвилин, поки не з'явилася медсестра, яка, позіхаючи, запитала: «Чого ти кричиш?»

Ван сказала: «Ви не могли б оглянути мою дитину?» Медсестра підійшла до ліжка, подивилася на дитину і сказала: «Дитина вже померла». Після чого відштовхнула дитину убік.

Ван була така шокована, що знепритомніла. Коли вранці вона прокинулася, біля ліжка вже стояв лікар. Він сказав, щоб вона сплатила рахунок за прибирання останків дитини.

Коли Ван сказала, що у неї немає грошей, лікар поклав тіло дитини в пластиковий контейнер, поставив на ліжко і сказав: «Якщо у вас немає грошей, то все дуже просто – забирайте тіло і розбирайтеся з ним самі».

Ван дозволили зв'язатися із сім'єю тільки після того, як дитина померла. Коли її хлопець і рідні приїхали в офіс планування сім'ї, щоб подивитися на документи, які б давали дозвіл на такий пізній аборт, працівники просто виставили їх за двері. Незабаром після цього клініка Ляоячень знову вислала їм рахунок, вимагаючи сплатити «планування сім'ї».

Ван сказала: «У лікарів і медсестер немає ніякого почуття співчуття і медичної етики. Працівники центру планування сім'ї повністю позбавлені совісті або розуміння основних юридичних принципів. Я на межі нервового зриву. Де наші найфундаментальніші людські права? Сучасний Китай – це єдина країна, де уряд дає дозвіл на народження дитини. Як же багато сімей постраждало від цієї політики планування сім'ї?»

Доведена до остаточного відчаю, вона сказала: «Зараз люди їдять людей, і я дійсно хочу вбити цих людоїдів своїми власними зубами!»

Примітка: Згідно із статтями, які циркулюють на китайських вебсайтах, деякі ресторани готують страви з тіл дітей, убитих у результаті аборту, і подають це як засіб, що зміцнює організм.

Фен Чанле. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...