Понеділок, Чер 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Віце-президент Європейського Парламенту відвідав Китай і дізнався про додаткові факти переслідувань

Четвер, 1 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

#img_gallery#Пан Едвард Мак Міллан-Скотт, віце-президент Європейського Парламенту, здійснив триденну "поїздку для розслідування правди" на материковий Китай, яка почалася 21-го травня.

Пан Мак Міллан-Скотт зустрівся з деякими послідовниками Фалуньгун в Пекіні, щоб зрозуміти правду про переслідування КПК Фалуньгун. Він також зустрівся з багатьма дипломатами, експертами, вченими, неурядовими організаціями і різними людьми.

У 1996 році Європейський Парламент призначив пана Едварда Мак Миіллана-Скотта спеціальним слідчим з розслідувань дипломатичних справ, він повинен повідомляти про стратегічні відносини Європейського Парламенту і КПК. Пан Мак Міллан-Скотт був здивований тим, що комуністичний режим Китаю є таким же, як і 10 років тому.

"Десять років потому мені дуже сумно робити таке повідомлення. Комуністичний режим Китаю — все така ж система лиходійств, деспотизму і фанатизму. Немає ніякої свободи слова, свобода преси обмежена, свобода віри серйозно пригнічена. Проте, в процесі революції політики і суспільства, відверто кажучи, це не враховується", — сказав він.

Після зустрічі з представниками Європейського Парламенту, включаючи деяких дипломатів, експертів, неурядові організації і деяких людей, пан Мак Міллан-Скотт зробив єдиний висновок: КПК — система "лиходійства, деспотизму і фанатизму".

Пан Мак Міллан-Скотт був дуже зацікавлений зустріччю з послідовниками Фалуньгун, тому що вважає, що Фалуньгун дуже важливий для Китаю, і Китай не може нехтувати ним. Пан Мак Міллан-Скотт сказав: "Коли вони розповіли мені про свої досвіди, мені було дуже сумно не тільки за них, але також і за кожну релігійну групу, що переслідується комуністичним режимом Китаю". Він вважає, що широкий рух виходу з КПК дуже важливий для майбутнього розвитку Китаю.

Після свого триденного розслідування на материковому Китаї опівдні 24-го травня пан Мак Міллан-Скотт прибув до Гонконгу і заявив на прес-конференції, що комуністичний режим Китаю не змінився за останнє десятиліття. На додаток до підтримки виходу з Комуністичної партії Китаю (КПК) на материковому Китаї, він підтвердив, що комуністичний режим повинен розкластися. Віце-президент сподівається, що з КПК вийдуть 100% її членів, тому що вважає, що вихід декількох мільйонів чоловік — недостатній.

 

Comments   

загрузка...