• Семирічний Лю спокійно спостерігав, як тоне його сестра

  • Середа, 10 травня 2006 року
 
“Життя таке нікчемне. Навіщо її рятувати?”, — думав семирічний Лю Хуей, спостерігаючи за тим, як тоне його п'ятирічна сестра. Що за нікчемне і жалюгідне життя зробило маленького хлопчика таким байдужим до смерті. Чому смерть краща за життя?

За повідомленням газети China Economic Times, дівчинка, граючись із братом випала з сімейного рибальського човна по безглуздій випадковості. Сестра Лю кликала на допомогу, продовжуючи боротися за своє життя. Проте, її брат не зробив ніяких спроб, щоб допомогти сестрі, хоча у нього була можливість її врятувати. Він також не покликав дорослих, що знаходились поблизу . Натомість він продовжував гратися сам, тоді як його сестра тонула.

Пізніше, дідусь і бабуся запитали Лю, чи не знає він, де його сестра і він відповів: “Сестра впала в річку”. Негайно ж родичі повідомили в поліцію про те, що трапилося. Поліція зробила декілька спроб, але, на жаль, їм так і не вдалося знайти тіло дитини. Вранці 23 квітня, тіло дівчинки було знайдене.

Пізніше багато людей запитували Лю чому ж він не покликав на допомогу, коли сестра випала з човна, і могла бути врятована. Тоді семирічний Лю на загальний подив відповів: "Життя таке нікчемне. Навіщо її рятувати?"

Лю Хуей і його сім'я кілька років тому переїхали з провінції Шаньдун в місто Мяоган (Сучжоу), яке знаходиться в провінції Цзянсу, заробляючи на життя, займаючись рибальством на озері Тай. Його мати залишила двоє дітей, коли розвелася з батьком Лю і вийшла заміж за іншого. Його батько почав "заглядати в чарку", намагаючись сховатися від проблем, що навалилися, і турбот. Його часто відправляли в трудовий табір, коли він напивався і порушував громадський порядок. Лю Хуей і його сестрі доводилося жити з своїми бабусею і дідусем.

Їм було близько 60 років. У них не було регулярного доходу, тільки те, що вони могли заробити, займаючись промислом риби. Тому вони жили в жахливій бідності зі своїми внуками. Вони недостатньо харчувалися і одягалися, у що доведеться. Лю Хуей і його сестра часто гралися на вулиці і їли те, що могли знайти. Іноді, вони крали фрукти з місцевих фруктових наметів.

Деякі психоаналітики бачать у цій шокуючій ситуації не тільки байдужість і безсердечність хлопчика, але і приховану соціальну проблему Китаю. Розділення людей на бідних і багатих стає все більш значним. Неблагополучні сім'ї втрачають надію на краще життя і суспільство, яке не дає їм можливості забезпечити себе найнеобхіднішим в повсякденному житті.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...