• Обдурені вкладники компанії «Ілішен» на початку року збираються розвернути широкомасштабну діяльність із захисту своїх прав

  • Четвер, 10 січня 2008 року
 
Обдурені вкладники збанкрутілої компанії «Ілішен» з провінції Ляонін 2 січня 2008 року на закордонних сайтах опублікували повідомлення, в якому вони оголосили, що, починаючи з цього дня, починають всесторонні великомасштабні дії із захисту своїх прав.

Дії включають запрошення іноземних адвокатів, подача судового позову на місцеву владу за її злочинну бездіяльність, яка принесла їм фінансовий збиток, вимога відшкодування їм збитків, а також збір підписів проти проведення Олімпіади і передача їх в МОК.

У заяві також вказується, що першим кроком в діях за кордоном, створеним вкладниками комітетом, буде подача судових позовів на владу провінції Ляонін, владу центрального комітету компартії Китаю (КПК), на колишнього міністра торгівлі і колишнього губернатора провінції Ляонін Бо Сілая, на секретаря парткому провінції Чжан Веньюе та інших. У заяві також виражається твердий намір не зупиняти свої дії доти , доки всі їхні вимоги не будуть повністю задоволені.

«До Олімпіади залишилося 8 місяців, в м. Шеньян планується провести футбольний матч, якщо уряд не компенсує нам всі збитки, то під час Олімпіади ми влаштуємо масове самоспалення, ми блокуємо всі дороги, ми створимо великий хаос і перешкодимо проведенню матчу. Коли люди не бояться смерті, то їм вже нічого не страшно. Багато з нас позбулися майже всіх своїх грошей, для нас це рівнозначно смерті, тому нам нічого втрачати», - повідомив вкладник з міста Шеньян в інтерв'ю кореспондентові Великої Епохи.

 

31 грудня 2007 року обдурені вкладники компанії «Ілішен» через закордонні сайти надіслали відкритого листа генеральному секретареві ЦК КПК Ху Цзінтао і прем'єр міністрові Вень Цзябао, в якому вони відзначили, що понад 1 300 000 вкладників «Ілішен», а також їхніх батьків, братів і сестер, всього понад 10 млн. чоловік, дуже уважно стежать за діями центрального уряду з вирішення питання з «Ілішен».

 

Щодо бойкоту Олімпіади в заяві вкладників йдеться: «Ми збиратимемо підписи проти проведення Олімпіади по групах, кожен у своїх районах, а потім знайдемо безпечні шляхи, щоб передати ці підписи за кордон в МОК або ж інші організації». Кореспондентові також сказали, що на сьогоднішній день вже зібрано декілька сотень підписів.

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...