• Насильно відібрали землю, а потім побили...

  • Вівторок, 23 січня 2007 року
 
 
Члени селянської сім'ї з 3-х чоловік, які проживають в селі Шоуї району, що розвивається, міста Суйчжоу провінції Хубей, були побиті понад 20-ма бандитами після того, як 19 січня вони спробували перешкодити будівельній компанії почати роботи на їхній ділянці землі. Земля  була  відібрана насильно і при цьому не було досягнуто угоди про виплату їм грошової компенсації.

Кажуть, що частину землі 9-го сектора села Суйчжоу вже вилучили, і збираються на ній будувати фабрику з виробництва бавовняної тканини.
 
Земля і 4-х кімнатний будинок мами Гао Цуйін (селянки, сім'я якої була побита) теж були відібрані, будинок був знесений. Але Гао Цуйін вимагає, щоб організація повернула землю.
 
19-го січня, в другій половині дня, коли обидві сторони ще не досягли угоди, будівельна організація приїхала і насильно почала будівельні роботи на їхній землі.

Сім'я Гао спробувала перешкоджати їм, тоді виконроб подзвонив по телефону, після чого приїхали 20 чоловік з мафіозної структури і побили 3-х чоловік сім'ї Гао.

«Вони силою захопили нашу землю, - розповідає кореспондентові дружина сина Гао, - не виплативши нам грошей. Вчора 20 чоловік били нас трьох, у нас все тіло в синцях. Били протягом 20 хвилин, навколо зібралися селяни і керівництво села, всі висловлювали обурення, але ніхто не заступився за нас - тільки дивилися. Один із селян спробував словесно зупинити їх, але отримав такий ляпас, що у нього з вуха потекла кров».

Редактор сайту «Женмін куаньча» Лю Фей із цього приводу сказав, що використання сили мафії для вилучення землі і розправи над простими людьми є найпоширенішим явищем порушення прав людини в Китаї.

 
Мафіозні структури поводяться так нахабно саме тому, що у них є надійне прикриття - підтримка і захист з боку місцевої влади і деяких чиновників.

 
Версія китайською мовою: The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...