• За повідомленнями японських ЗМІ, КПК підкуповує японських чиновників китайськими органами

  • Понеділок, 15 січня 2007 року
 
ТОКІО. Японія часто відносить себе до держави таємних агентів, і згідно з одним щотижневим японським виданням, це і до цього дня відповідає дійсності.
 
Японське видання Post Weekly недавно повідомило, що у Комуністичної партії Китаю (КПК) з'явилася нова приманка для підкупу чиновників із кола японських політиків. Використовуючи органи власних громадян, КПК спокушає японських чиновників, які тривалий час страждають від хвороб, обіцянками зробити їм трансплантацію органів у Китаї. У статті пояснюється, що, не зважаючи на те, що для спокушання японських політиків китайські шпигуни досі використовують гроші і красивих жінок, органи з Китаю становлять абсолютно нову спокусу.Приманка у вигляді пересадки органів

Згідно з повідомленням Post Weekly, працівники японської інвестиційної компанії у Китаї підтвердили, що високопоставлений чиновник КПК відкрито пропонував послуги з трансплантації органів під час круглого столу з представниками виконавчого відділу фірми. Цей чиновник хвалився тим, що Китай може надати велику кількість здорових молодих органів, видалених із тіл страчених в'язнів. Він сказав, що така операція може бути влаштована негайно, причому високопоставленим людям буде приділено спеціальну увагу.

Тоді як така пропозиція може здаватися спокусливою у випадку, коли органи життєво необхідні, згода на це означає опинитися у залежності від китайського режиму.

У повідомленні також викривається інцидент, що стався минулого літа, коли чоловік китайської національності відвідав офіс радника голови Японської ліберальної демократичної партії у Юракі. Секретар радника, як відомо, мав серйозну хворобу одного з внутрішніх органів, і незабаром після відвідин цього таємничого китайського візитера, секретареві була зроблена трансплантація органу з подальшим відновленням сил у Токіо. Багато інформаторів кажуть, що цей китаєць був відомим посередником із трансплантації органів у Китаї. Хоча радник і до цього був відомий як прихильник проведення прокитайської політики, після того, як стан здоров'я його секретаря покращав, його лояльність до КПК зросла ще більше.

Багато людей стверджували, що зустрічалися з китайцем, який пропонував трансплантацію органів. Багато японських політичних фігур страждають самі або мають родичів, які страждають на серйозні захворювання нирок або печінки. Обіцянка зробити хірургічну пересадку органів дає можливість зберегти їм життя. Ті, хто приймає цю пропозицію, як це зробив згаданий радник, будуть безмежно зобов'язані КПК.

Японські чиновники, які погодились на трансплантацію органів, є пособниками КитаюЯпонські блогери регулярно засуджують КПК, називаючи її терористичною організацією, яка послідовно придушує права людини, прикриваючись фасадом дипломатії. Вони кажуть, що японські політики почали все більш і більш прихильно ставитися до КПК, оскільки вони жадають отримати з Китаю свіжі органи.

Блогери також згадують про те, що органи практикуючих Фалуньгун безсумнівно включені в число органів, яких дуже багато надходить із Китаю. Вони відзначають, що ця велика колекція видалених органів може також містити органи, які спочатку належали іншим групам, які історично вважалися проблемними для Комуністичної партії Китаю, таким як тибетці. Оскільки КПК показала в ході історії свою повну зневагу до людського житня і здобула славу за прославляння жорстокості, ці випадки потребують уваги світової громадськості.

Відомо, що КПК використовує різноманітну тактику для вдоволення різних людських бажань. Наприклад, стосовно тих осіб, яких приваблюють жінки, КПК використовує красунь, щоб їх спокусити; особам, в яких фінансові проблеми, КПК обіцяє пропозиції прибуткового бізнесу в Китаї; а для багатих хворих чиновників, КПК пропонує багатий вибір видалених органів.

Величезне постачання органів, джерело яких невідоме

Недавно з деяких джерел стало відомо, що кількість японських пацієнтів, які бажають зробити трансплантацію органів, стабільно росте, збільшуючись на 1 500 чоловік щороку. Порівняєте це з Китаєм, де велика кількість живих свіжих органів завжди під рукою - проте їхнє джерело невідоме. Викликає занепокоєння той факт, що за даними чиновників КПК, постачання китайських органів перевищує кількість в'язнів, засуджених до смерті.

Зваблені пропозицією багатого вибору органів без очікування в черзі, 200 японців зробили трансплантацію органів у Китаї. Робота, перш за все, здійснюється через 15 брокерів китайсько-японської співпраці; близько 40 китайських лікарень проводять ці операції для японських пацієнтів. Коментуючи ціни цих процедур, китайський хірург сказав, що трансплантація нирки коштує 1 000 мільйонів японських єн (більше $50 000).

Матсумото Івао, співробітник японського центру Трансплантології органів, згадав, що Китай робить капітал на різниці в кількості доступних органів, докладаючи всіх зусиль, щоб дізнатися про стан здоров'я японських чиновників. Оскільки використання органів в'язнів, страчених КПК, було засуджене всіма країнами світу, приватні особи, які отримують їх, не говорять про це відкрито, і КПК використовує відчайдушне становище цих клієнтів.

Шпигуни КПК витончуються у використанні найдрібніших деталейКПК чинить дуже хитро, збираючи відомості про японських чиновників. Колишній професор з Університету Жейтаку пояснив у недавньому повідомленні, що японські політики часто зустрічаються з представниками китайського посольства, журналістами й студентами, при цьому, в цих колах також можуть бути таємні агенти. Ці шпигуни приділяють особливу увагу маленьким деталям, які можуть бути непомітні для інших людей. Підмічаючи захоплення, звички та інші подробиці обраного об'єкта, такі як колір пілюль, які вони вживають після обіду, ці китайські шпигуни навіть звертають увагу на те, як людина поводиться з жінками. Те, що більшості може видатися непотрібною інформацією, для шпигунів становить цінні відомості.

Колишній Міністр Японського агентства громадської безпеки сказав, що дані, зібрані на обрану людину, використовуються для встановлення пастки, яку жертва ніколи не розпізнає. КПК, як відомо, ловить у пастку японських чиновників у компрометуючих ситуаціях, які можуть завдати шкоди їхній політичній репутації. Часто, безпорадні й присоромлені, ці японські чиновники стають здобиччю Китаю. Хоча японських чиновників, які попалися на спокуси КПК, не просять повернути подарунки або прибуток, вони самі не виступатимуть проти такої тактики. Вони часто дуже збентежені і не здатні ні про що говорити.

Є істотні докази, що уможливлюють припущення, що представник японського посольства в Шанхаї заподіяв собі смерть через близькі стосунки з жінкою з місцевого караоке-бару. Жінку використали як приманку для шантажу чиновника, щоб той допомагав їм діставати інформацію на користь Китаю. Загнаний у глухий кут, він опинився перед лицем або втрати своєї репутації, або розголошування державних таємниць, тому він покінчив життя самогубством. З тим самим караоке-баром пов'язана подія літа 2006 року, коли японський солдат морського флоту також підозрювався у передаванні інформації. Ще в жовтні 1997 року нині покійний колишній японський прем'єр-міністр Руютаро Хашімото був шокований тим, що він був використаний китайською шпигункою. Коли над ним учинив серйозний допит японський конгрес, то розкрилися подробиці його стосунків із китаянками, що дозволило запобігти подальшому просочуванню інформації від високопоставлених чиновників.

Жень Цзихуей. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...