• Діти високопоставлених чиновників контролюють п'ять галузей економіки Китаю

  • Середа, 10 січня 2007 року
 
Китайська офіційна доповідь дослідження вказує на те, що в Китаї в кількох головних економічних сферах близько 90% ключових постів обіймають діти і родичі членів вищого керівного складу Китаю, серед них більш ніж 2900 чоловік мають рухоме й нерухоме майно на загальну суму 2.000.000.000.000 юанів.

За повідомленням інформаційного китайського сайту «Спостереження», головний офіс якого розмішений у США, у звіті дослідження, проведеного відділом дослідження Державної Ради КНР і відділом дослідження Центральної партійної школи і Громадською академією наук Китаю, повідомляється, що в п'яти великих галузях, таких як кредитно-фінансова галузь, зовнішня торгівля, розробка земель, капітальне будівництво, обіг цінних паперів і т. ін. 85-90% основних посад обіймають діти й родичі членів вищого керівного складу Китаю.

Цей звіт указує на те, що в Китаї 3220 чоловік має особистий капітал розміром більше одного мільярда китайських юанів, серед них 2932 людини є дітьми й родичами високих чиновників, причому всі вони розподілені, в основному, у восьми найбільших містах, таких як Пекін, Шанхай, Гуандун та ін.

У США один китайський коментатор із питань фінансів і економіки Китаю Цао Анцюши висловив думку, що цей звіт хоч навіть і оголив реальну ситуацію в Китаї, але не розкрив усе до кінця... Коментатор вважає, що кількість таких багатіїв у Пекіні дуже занижена, можливо не всіх дітей чиновників ще перевірили. Аналізуючи, він також відзначив, що вони в основному концентруються в місцях обігу великих коштів.

Зі статистики відомо, що в 90-х роках у Китаї найбільший дохід був у працівників галузі фінансів і кредитів, а після 90-х років найбільші зарплати стали спостерігатися у тих, хто працює з нерухомістю. В офіційних повідомленнях у Китаї вказується, що саме в цих галузях і сконцентровані діти й родичі вищих чиновників.

У статті сайту «Спостереження» мовиться, що хоча у світі є дуже велика кількість багатих людей, але ніде не немає такої ситуації, як у Китаї, коли дуже великі кошти зосереджено в руках родичів урядовців. Професор американського інституту управління Це Тянь сказав, що така ситуація викликана існуючим у Китаї ладом... Професор Це також сказав, що якщо в Китаї ця ситуація триватиме і надалі, то це призведе до дестабілізації суспільства, і аж до втрати контролю над ним.

Версія китайською: Велика Епоха (Dajiyuan)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...