• Родичі загиблих «протестують» - лікарі Шенчжоу носять каски заради своєї безпеки

  • Неділя, 7 січня 2007 року
 
Як повідомляє щоденна газета Гуанчжоу, останні декілька днів у лікарні Шанся міста Шенчжоу весь обслуговуючий медперсонал на роботі носить металеві каски, що виглядає досить кумедно й смішно, і викликає подив у відвідувачів.

Вдалося дізнатися, що викликане це виявляється тим, що за два тижні після того, як у цій лікарні була зроблена операція Ван Шицюну, що постраждав у результаті аварії, якому раптом стало дуже важко дихати, обличчя посиніло, почалося сильне потовиділення, після чого зупинилося серце, і він помер.

Його родичі вимагають пояснень лікарів, а також компенсації. Заступник завідувача лікарні пан Чжан сказав, що родичі померлого вимагають пояснень і просять, щоб труп не піддавали кремації протягом 3-х днів. Лікарі неодноразово пропонували родичам померлого провести розтин трупа і встановити точну причину смерті, але вони навідріз відмовилися від цього.

Потім у лікарню прийшла група людей і стала вимагати, щоб лікарі були притягнуті до відповідальності за смерть людини. У свою чергу, медики теж вирішили протистояти їм, внаслідок чого кілька разів між ними виникали бійки. Через це адміністрація лікарні розпорядилася, щоб усі працівники заради забезпечення кращої безпеки ходили на роботу в шоломах, а також користувалися іншими захисними засобами.

За повідомленням газети «Нанфантуши», до виникнення цих «сутичок» адміністрація підписала з родичами угоду про те, що згодна виплатити їм 15 000 юанів як компенсацію, але потім голова правління сказав, що вони не виплатять ні копійки. Завідувач відділення каже, що пацієнти постійно приходять до них, влаштовують переполох і навіть загрожують «зрівняти лікарню із землею», тому вони вимушені екіпірувати своїх працівників.

Голова правління Ян заявив, що цю угоду підписував не він, і що його заступник підписав угоду під натиском уряду, тому він абсолютно відмовляється виплачувати ці гроші. Він також заявляє, що причини смерті їхнього пацієнта на цю мить не ясні, і що цю справу можна вирішувати в суді.

За словами родича померлого Ван Ліїн, після того, як Ван Шицюн помер, вони приїхали в лікарню забрати покійного і поховати згідно з місцевими звичаями. Але оскільки причини його смерті були сумнівні, то вони зажадали залишити на якийсь час труп у лікарні, а також підписати угоду про грошову компенсацію.

Вони зовсім не влаштовували ніякого скандалу, і абсолютно не було ніяких бійок із медперсоналом. Він сказав, що вони збиралися 25 числа пополудні отримати гроші (як було вказано в угоді) і того ж дня піддати кремації труп. Але грошей у встановлений термін вони не отримали, при цьому вони терпляче погодилися почекати, але відмовилися від розтину трупа, оскільки за їхніми місцевими звичаями, померлі дуже не люблять, коли щось роблять із їхніми тілами. Ван Лін також повністю заперечує, що хтось із них погрожував «зрівняти лікарню із землею».

Адміністрація лікарні викликала міліцію, але міліція не встановила ніяких протиправних дій з боку родичів покійного, і тому не могла вжити ніяких радикальних заходів.

 
Версія російською: Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...