• Як покарання учневі наказали вдаритися головою об стіну 80 разів

  • П'ятниця, 5 січня 2007 року
 
Викладач математики початкових класів школи Юйтун села Чайгоу провінції Хенань був дуже «суворий» і карав учнів тим, що примушував їх битися головою об стінку десять разів за кожну помилку. 36 малюків було покарано, а один із них повинен був ударитися головою 80 разів за один урок! Батьки звернулися зі скаргами проти такого звернення, почувши все ж таки у відповідь вибачення від адміністрації школи.

Згідно з Da He News, викладач математики на прізвище Лі з початкової школи Юйтун села Чайгоу постійно карав учнів, якщо вони припускалися помилок у розв'язанні математичних задач. Пан Лю, батько одного учня з цього класу, недавно повідомив, що його дев'ятирічна дочка часто плаче й скаржиться на біль голови. Вона розповіла, що на уроках математики її часто карають, примушуючи битися головою об стіну. Одного разу вона ударялася не менш ніж 60 разів, не враховуючи ударів, які були невідчутні.

Усі 36 переляканих учнів врешті-решт відмовилися битися головою об стіну. Їхні батьки наполягають на тому, що такі дії вчителя недопустимі.

Більшість дітей не насмілювалися повідомити про ці обставини своїм батькам. Лише гуля на голові в однієї дитини стала причиною того, що правда, нарешті, була розкрита.

Сяохуа, учениця цього класу, розповіла, що крім десятиразового переписування записів, виправлених викладачем Лі, їх примушували битися головами об стіну по десять разів за кожну помилку.

«На минулому уроці я вдарялася об стіну 80 разів», - повідомила вона. Інший учень додав, що у нього боліла голова і він відчував жахливу слабкість, його мало не знудило після такого покарання.

Один із батьків на прізвище Ян сказав: «Дуже жорстоко карати так учнів. Як ми виправлятимемо серйозні наслідки, які можуть виникнути від такого звернення?»

Лі Янлі, директор початкової школи Юйтун, була вражена таким видом покарання. «Оскільки математичні здібності учнів у цьому класі низькі, викладач застосував цей крайній підхід до учнів, але це неприпустимо, - прокоментувала дії вчителя математики директор. - Адміністрація школи просить вибачення в кожного з батьків і гарантує, що заборонить цей вид покарання».

The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...