• Дівчина з провінції Сичуань загинула від жорстокого насильства чиновників. Тисячі чоловік протестують

  • Субота, 20 січня 2007 року
 
Днями одна шістнадцятилітня дівчина, яка працювала в ресторані Лайшиде в селі Дачжу провінції Сичуань, загинула від жорстокого насильства чиновників, що викликало кількатисячну акцію протесту. Обурені люди вимагали розслідувати цю справу і покарати вбивць. Для вирішення конфлікту місцева влада спрямували безліч міліції і війська, після чого сталося зіткнення, у результаті якого багато людей отримали поранення. Під час акції протесту люди підпалювали ресторан. Кажуть, що цей ресторан відкрився менше півроку тому, і там уже загинули троє дівчат.

За повідомленням із форуму місцевого інтернет-сатйту, це 4-зірковий ресторан, який відкрився минулого року. Загиблу на цей раз дівчину звали Ян Лі, вона жила в селі Дачжу, їй було майже 16 років, ріст 167 см, дуже красива. У жовтні минулого року вона почала працювати в цьому ресторані - біля входу зустрічала відвідувачів.

31-го грудня 2006 року її примусили обслуговувати трьох чиновників, які зґвалтували й убили її. За повідомленням на сайті, у неї були вибиті зуби, відрізаний язик і соски на грудях, дуже пошкоджена пахова ділянка. Офіціантки ресторану відвезли її тіло в лікарню, після чого вся інформація про загиблу була повністю заблокована, у ресторані сказали, що дівчина померла через отруєння алкоголем.

Кілька днів підряд люди і родичі вимагали видати вбивць, але минуло півмісяця - ніякого результату. Починаючи з 12-го січня, щодня близько тисячі, а іноді і кілька тисяч чоловік оточують ресторан. Боячись великого скандалу, керівництво ресторану хотіло за допомогою 50 000 юанів домовитися з її родичами і зам'яти цю справу приватно, але родичі не пішли на це. 16-го числа близько 10 тисяч чоловік оточили ресторан. Туди також був посланий загін міліції і солдатів, які для розгону демонстрантів застосували брандспойти і холодну воду. 17-го числа більше ста студентів приїхали туди подивитися і були побиті міліцією, багато хто отримав серйозні поранення. Розсердившись, студенти увірвалися в ресторан і почали його трощити. Того дня близько 50 000-60 000 чоловік оточили ресторан.

Одна людина, яка працює в ресторані, каже, що в цьому ресторані вже загинули дві дівчини, але вся інформація про це була прихована. Вони робили уколи на руках цих дівчат, а потім говорили, що вони наклали на себе руки. Був ще один охоронець, який дізнався їхню цю таємницю, його вбили як непотрібного свідка. Розповідають, що у цього ресторану гарний «дах», і що його господар директор якоїсь поліцейської дільниці.

Версія китайською: The Epoch Times (Велика Епоха)

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...