• Розслідування: Багатьох людей, яким пересадили органи у Китаї, було інфіковано гепатитом

  • Середа, 10 січня 2007 року
 
У Китаї для пересадки органів КПК не проводить ретельний відбір і медичне обстеження донорів, зовсім не відомо, на які хвороби вони хворіли раніше і т. ін. Як повідомляє японська газета «ДуМай», у Південній Кореї і в Японії опубліковано не мало статей про те, що після того, як людям зробили операцію пересадки органів у Китаї, вони захворіли на гепатит.

Зараз багато корейців їдуть до Китаю робити операцію пересадки органів. Корейський професор Lee Suk Koo працює в інституті Sungkyunkwan University на кафедрі технології трансплантації (transplant surgery department), він керує дослідницькою групою, яка досліджує певні корейські медичні організації, які лікують тих, кому в Китаї були зроблені операції пересадки.

У звіті їхніх досліджень мовиться, що 6,5 % тих, кому в Китаї була зроблена операція пересадки печінки, були заражені гепатитом групи B або C. За статистикою за 2005 рік до Китаю для пересадки печінки їздило 490 корейців, із них 32 людини були заражені гепатитом групи B або C. Найбільшу стурбованість викликає те, що стан печінки у цих людей може погіршитись й розвинеться цироз або рак печінки.

У березні минулого року японська дослідницька група провела дослідження в провінції the Health, Labor and Welfare Ministry, і з'ясувалося, що 106 японців із цієї провінції зробили пересадку нирки, серед них 14 чоловік зробили операцію пересадки в Китаї.

Ця дослідницька група заявляє, що це далеко не повний список, але вже серед цих людей були виявлені випадки зараження гепатитом серед тих, хто робив операцію в Китаї. Корейський професор Lee Suk Koo каже, що вірус гепатиту вкрай небезпечний, оскільки може легко передаватися людям.

Міжнародний адвокат і правозахисник Девід Мейтас після проведення дослідження заявив, що з 2001 року до минулого року в Китаї було проведено 41500 не офіційних операцій пересадки органів. КПК не надала ні заяви, ні статистики про торгівлю органами, інформація про джерела органів для трансплантації теж не ясна, що є дуже небезпечним для тих, хто їде до Китаю робити пересадку органів. Той, хто був заражений гепатитом, може бути носієм вірусу, більш того, він може поширювати вірус у своїй країні.

Версія китайською: The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...