• 20% китайських школярів думали про самогубство

  • Середа, 10 січня 2007 року
 
Недавно пекінський санітарний науково-дослідний інститут опублікував дослідницький і аналітичний звіт на тему «самогубства серед учнів середньої школи», який показує, що серед школярів 1 з 5 думали про самогубство, що становить 20,4%, а планували самогубство 6,5% учнів.

За повідомленням газети «Пекінська молодь» минулого року 20,4% школярів, які були опитані, думали про самогубство (17,0% хлопчиків, 23,7% дівчаток); 6.5% школярів планували самогубство ( 5,7% хлопчиків, 7,4% дівчаток). Це опитування почалося в 2004 році, було опитано близько 15000 школярів з 13 провінцій в Китаї, середній вік опитуваних склав 16 років.

Доктор наук пекінського санітарного науково-дослідного інституту Сін І говорить, що звіт, який стосується поведінки школярів міста Пекіна показує: 22,9% дівчаток восьмого і дев'ятого класів думали про самогубство. Цей показник набагато вищий, ніж в інших класах. Майбутні державні іспити, високі сподівання батьків, сильна конкуренція і суперництво серед учнів, всі ці речі підсилюють психологічний тиск. З дівчатками ситуація ще серйозніша, тому що  характер у дівчаток більш закритий, ніж у хлопчиків.

Проблема раннього кохання є ще однією причиною, через яку у дітей виникають думки про самогубство. Завідувач центром психічної консультації молоді Юй Хуа сказав, що у багатьох з молодих людей, які прийшли за консультацією, спостерігаються психічні проблеми через появу раннього кохання.

Чинники, які спонукають школярів до думок про самогубство:

1. Проблеми в сім'ї.

2. Ізольованість від товаришів по навчанню.

3. Сварки з товаришами по навчанню.

4. Сильне навантаження від навчання.

5. Відчуття, що товариші по навчанню не звертають уваги.

6. Батьки чинять сильний тиск, примушують вчитися.

Версія китайською: secretchina.com

Версія російською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...