• Про заворушення в Китаї розповідають свідки

  • Вівторок, 23 січня 2007 року
 
 
Передісторія
Уночі 31-го грудня 2006 року жорстоко вбили 16-літню дівчину, яка працювала в ресторані "Лайшиде" у селі Дачжу провінції Сичуань. 31-го грудня 2006 року, коли була зміна Ян, її викликав директор ресторану і примусив обслуговувати трьох важливих чиновників, які напоїли її до сп'яніння і потім по черзі зґвалтували, після чого вона померла. З 14 по 16 січня 2007 року щодня безліч людей збираються навколо ресторану.

17 січня, село Дачжу провінції Сичуань. Оскільки господарем ресторану-готелю "Лайшиде" є син начальника відділення міліції західного округу на ім'я Сюй Фен, то після десяти днів від смерті Ян місцева міліційна дільниця хотіла закрити цю справу й ухвалити, що Ян померла через сильне сп'яніння.

Один свідок розповів кореспондентові, що після смерті Ян Лі до ресторану щодня приходять тисячі сповнених гнівом людей.

Адміністрація ресторану хотіла все "владнати", заплативши родичам дівчини 500 000 юанів, що викликало ще більше невдоволення народу. У результаті вчора ресторан підпалили.

Секретар обкому партії села Дачжу на ім'я Ван Вен кілька разів на зборах казав, що всього лише померла одна офіціантка, це такі дурниці!

Увечері 17-го січня 2007 року близько десяти тисяч чоловік оточили ресторан. Товариші по навчанню Ян увірвалися у всередину будівлі, облили все навколо бензином і підпалили. Коли приїхали пожежники, люди не давали їм гасити вогонь і навіть розбили одну з пожежних машин.

Місцева влада, побачивши, що ситуація виходить із під контролю, викликали з міста солдатів і міліцію, яких приїхало майже 5000 чоловік. Вони дуже побили студентів.

Свідок сказав, що чиновники ні на гріш не цінують людське життя, завжди залишаються безкарними. Хоча вчинки місцевих жителів Дачжу різкі, але якщо так не робити, то ця справа може нічим не закінчитися.

Цей ресторан відкрився менше ніж півроку тому, його підтримують високопоставлені чиновники, там відбувається все, що завгодно: азартні ігри, наркоманія, проституція. У країні немає ніякого порядку!

Люди підпалили це чорне кубло, вони дійсно почувають радість!

Ми хочемо, щоб усі китайці знали, що ті чиновники діють під прапором народу, чинять, як тварини! Потрібно обов'язково притягти їх до правосуддя! Поки їх не покарали, не заспокоїться народний гнів.

Версія китайською мовою

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...