• КПК оголосила про ще вісім заборонених книг

  • Понеділок, 22 січня 2007 року
 
 
Як повідомила гонконзька газета «Нанхуа», керівництво КПК видало наказ про заборону й вилучення 8 книг відомих авторів, а також наклало штраф на видавництва, які випустили ці книги.

У цих заборонених літературних творах представники інтелігенції діляться своїми думками про великі події, які сталися як в історичному минулому, так і в сучасному Китаї. Автори оповідають про події революції 1911 р., а також про часи «великого стрибка», розповідають про пережите людьми в ті роки.

У повідомленні також мовиться, що один чиновник, що не побажав назвати свого імені, сказав, що центральний уряд вважає, що зміст цих 8 книг перевищує межі допустимого, тому їх неодмінно потрібно заборонити.

Заступник начальника Центрального управління новин КПК У Шулін на спеціально зібраній нараді критикував ці книги, кажучи, що в них розголошуються державні таємниці.

Заборона на ці книги вказує на те, що КПК боїться, що люди дізнаються правду про ці події, таким чином, КПК намагається утримати контроль над свідомістю людей і присікти обговорення болісних для неї тим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...