• На хімічному підприємстві стався сильний вибух, влада будь-якими способами прагне приховати інформацію про це

  • Неділя, 6 січня 2008 року
 
Як повідомляє Центральне агентство новин, в листопаді на підприємстві хімічної промисловості повіту Сяншуй м. Енчен провінції Цзянсу в результаті аварії стався великий вибух. Місцева влада всіма силами прагне приховати інформацію про це, вдаючись навіть до таких способів, як подарунки кореспондентам і надання їм дівчат легкої поведінки.

Згідно з інформацією на сайті «Босюн», протягом понад 10-ти днів після аварії, відділ пропаганди повіту Сяншуй зв'язався з 21 інформаційним агентством і 69 кореспондентами з метою вмовити їх не оприлюднювати інформацію про те, що трапилося.

Влада міста Енчен також почала вживати термінові заходи, щоб інформація про це не розповсюдилася. Вони використовували погрози, домашні арешти кореспондентів, підкуп грошима та інші способи, щоб не дати їм розслідувати цю справу і повідомити про вибух.

Чиновники повітів затримали деяких кореспондентів в готелі, після чого дали їм за мовчання кожному по тисячі юанів. Але ці способи не подіяли, тоді чиновники прислали до них красивих дівчат-масажисток, щоб вони спокушали їх.

Як йдеться в повідомленні, зараз невідома точна кількість загиблих від вибуху, але люди кажуть, що загинуло понад сто чоловік. Багато хто бачив, як з підприємства таємно на вантажівках вивозили трупи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...