• Міліція силою зупинила багатотисячний хід в Макао (фотоогляд)

  • Понеділок, 7 травня 2007 року
 

Через насильницьке придушення з боку поліції, хід перетворився на зіткнення між цивільним населенням і поліцією. Щоб узяти під контроль ситуацію, поліція стріляла в повітря.За даними організаторів, понад 10 тисяч чоловік брали участь в ході, але влада Китаю повідомила, що брало участь близько 3 тисяч чоловік.

Хід почався о 14 годині. Довга колона вийшла з парку «Ю Хань» у бік будівлі уряду в Макао. Учасники ходу тримали транспоранти з гаслами: «Ні корупції уряду!»; «Ми проти змови між чиновниками і бізнесменами!»; «Геть мера міста!»; «Віддай права людини - народу!» і т.д. Перехожі вітали учасників ходу і аплодували їм.

Близько 15 години міліція побудувала стіну з людей на одному з перехресть і зажадала, щоб хід змінив напрям. Організатори відмовилися виконати цю вимогу. Після початку зіткнення між учасниками ходу і міліцією, побачивши, що ситуація виходить з-під контролю, міліція почала стріляти в повітря, через що ситуація загострилася.

Міліціонери використовували гумові палиці, якими били і розгонили учасників акції. Місцеві жителі кидали в міліціонерів яйця та інші речі. Потім міліція використала спецмашину з водометом, газом і т.д. і силою розігнала народ. Багато учасників ходу було арештовано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...