• Волосся однієї мешканки Пекіна довше, ніж її зріст

  • П'ятниця, 4 травня 2007 року
 

Кожен житель на Заході 4-ої вулиці в Пекіні знає дівчину з довгим волоссям, Ван Цін. При зрості  159 см., вона має волосся завдовжки 170 см. Ван Цін 34 роки. Вона обожнює своє волосся з дитинства. У віці 18 років Ван вирішила дати рости своєму волоссю стільки, скільки це можливо. Зараз, через 16 років, довжина її волосся перевищила її власний зріст і все ще продовжує збільшуватися.

 

На зустрічі з журналістом Ван Цін розпустила своє зав'язане волосся, яке тут же спало на підлогу подібно до водопаду. Взявши його в руку, можна відчути, що волосся Ван на подив важке. Воно дуже товсте, без роздвоєних кінців.

Один сусід сказав, що Ван відома кожному в околиці. Вона любить розчісувати своє волосся. Одного разу декілька іноземних туристів слідували за нею не один квартал, просячи дозволу сфотографувати її. «Кожен перехожий, побачивши цю жінку, завжди вражається її волоссям», - сказав сусід Ван.

Ван Цін це подобається, але у неї також є певні труднощі. Їй потрібна допомога сім'ї один раз на тиждень, щоб помити своє волосся. Ця процедура займає, принаймні, цілу годину. «Мені потрібно багато шампуня, - говорить вона. - Пляшки шампуня в 0, 8 л вистачає тільки на чотири рази. Для миття волосся мені потрібно вдесятеро більше шампуня, ніж більшості людей».

Щодня вона відводить своєму волоссю 1-2 години, стаючи на стілець, щоб розчесати його. Що стосується догляду за волоссям, то Ван ніколи не ходить в салон краси, щоб помити або пофарбувати волосся. Для догляду за волоссям вона не використовує кондиціонер для волосся або фен. 16 років вона також не використала подушку, натомість зав'язуючи своє волосся в пучок на зразок маленької подушки. Вона часто лежить на своєму ліжку і читає. «Я люблю їсти овочі, - пожартувала Ван. - Можливо моє волосся стало таким довгим через це».

Раніше Ван важила 80 кг, але зараз - тільки 55 кг.  Вона хвилюється, що споживає малокалорійну їжу, тоді як довге волосся вимагає багато поживних речовин. За ці роки Ван трішки підстригала своє волосся кожного місяця, але зараз перестала стригти. В Інтернеті вона виявила оголошення, в якому одна жінка пропонувала продати своє волосся завдовжки 3 метри за 30 000 юанів ($ 3 900). Ван говорить, що вона теж хотіла б продати кому-небудь своє волосся за прийнятну ціну.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...