• Людина вмирала, спливаючи кров'ю, тоді як поруч пройшли 56 службовців

  • Середа, 20 грудня 2006 року
 
Колишній службовець корпорації «Нуафей» в місті Нанцзіні, бажаючи помститися своєму колишньому супервайзеру, помилково вбив у листопаді іншу людину. На відеозаписі, зробленому на місці злочину, видно, що 56 службовців «Нуафей» пройшли повз людину, яка лежала спливаючи кров'ю. Ніхто не намагався допомогти їй або викликати поліцію. Згідно з повідомленням «Jinling Evening News», жертва і нападаючий - обидва були колишніми службовцями Наньцзінської корпорації. Близько 6.30 ранку, 2 листопада, Чжан Пен встромив семисантиметровий ніж для фруктів у груди жертви і втік з місця злочину. Через 12 годин, супроводжуваний своєю невісткою, він сам з'явився в місцеве відділення поліції. Поліцейський повідомив його, що та людина померла від колотих ран, але жертва злочину не була тією, кого Чжан мав намір убити.

В середині жовтня Чжан Пен був звільнений за недотримання політики компанії і нездатність адаптуватися до роботи. Перед цим його критикував керівник групи Ма Цин за запізнення на зміну і перерви в той час, коли він повинен був виконувати свої службові обов'язки. Це призвело до того, що Чжан затаїв образу на супервайзера.

Після звільнення він пробував знайти роботу де-небудь ще, але зазнав невдачі. Нездатність реалізуватися привела до того, що він став звинувачувати Ма Цин у всіх своїх невдачах.

Перше повідомлення про інцидент не привернуло ніякої уваги з боку громадськості. Тільки 20 днів потому, коли місцева телевізійна станція «Nanjing City Television Station» показала відеозапис в передачі «Oriental Online Program» - аудиторія була приголомшена, побачивши, що 56 службовців компанії пройшли повз вмираючу людину, і ніхто не зупинився, щоб допомогти або викликати поліцію. Деякі тільки кидали мимохідь погляди і швидко йшли далі, хоча людина лежала в калюжі крові. Навіть охоронець, який виконував свої службові обов'язки, стоячи біля вбитого, вдавав, що не помічав людини, яка лежала на землі.

«П'ятдесят шість чоловік, що проходять мимо, - неймовірна кількість, це свідчення втрати життя внаслідок байдужості, - сказав ведучий «Oriental Online Program». - Якби той охоронець викликав вчасно поліцію, якби хто-небудь викликав швидку, якби хтось доставив його до лікарні, що знаходиться на відстані декількох сотень метрів, то можливо, ця людина була б ще жива сьогодні. Хоча він був поранений гострим ножем, але все- таки був убитий байдужістю тих, хто проходив мимо».

 
 
 
Версія китайською:
 
 
Версія англійською:
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...