• У пошуках віри у Внутрішній Монголії

  • Вівторок, 12 грудня 2006 року
 

До різанини на площі Тяньаньмень 4-го червня 1989 вона була дуже веселою, любила співати і танцювати. Але після «4-го червня», все повністю змінилося. Вона стала дуже тихою і всюди шукала відповіді на свої питання. Врешті-решт, вона знайшла ці відповіді в Біблії і стала християнкою.

У той час китайська влада приховувала правду про події «4-го червня». Деякі із знайомих Чен Сінь, які їздили у відрядження до Пекіна, розповіли їй, що багато людей зникли. Вона також чула, що багато людей було жорстоко вбито.

Молодий солдат Визвольної Армії був демобілізований і повернувся в своє рідне місто Баотоу. Сцени «4-го червня» на площі Тяньаньмень знов і знов виринали в його голові нескінченним потоком. Душевні тортури були нестерпними, оскільки він був попереджений Китайською компартією, що не повинен нікому повідомляти про те, що він бачив. Стрес виявився для нього дуже великим, і він переніс психічний розлад в перші декілька місяців після свого повернення.

Спочатку він практично не усвідомлював, що відбувається навколо. Уві сні він постійно повертався до тих подій, свідком яких став у Пекіні. Студенти напали на нього. Він зняв свою уніформу, щоб уникнути побоїв, але був побитий солдатами, які помилково прийняли його за одного із студентів... Якби він не вбив студентів, влада вбила б його....

Він бачив, як солдати в цивільному одязі били студентів до несвідомого стану палицями, а потім спалювали їх живцем. Коли він був демобілізований з армії, йому дали 60 000 юанів, щоб він продовжував мовчати. Через вимушене мовчання він втратив розум. У свої 40 років він не міг працювати і вже витратив всі гроші. Сусіди всі шепотіли: «Як він збирається жити, після того, як помре його мати?»

Здобуття Чистого Серця

У пошуках істини, Чен Сінь вдалося прочитати заборонені матеріали. Вона хотіла знати, про що були матеріали, заборонені КПК, і чому компартія не хотіла, щоб люди читали їх. Вона натрапила на збірку компакт-дисків Пастора Тан Суейжун, Пастора Чжан Болі і Юань Чжімін, і з тих пір вони зайняли особливе місце в її серці. У 1990 році Чен Сінь стала християнкою і була похрещена.

Хоча багато людей володіють різним світоглядом, багато хто з них прийшов до віри, щоб знайти безпечну гавань для своїх душ. Чен Сінь відзначила, що на ранніх стадіях реформи і відвертості, люди були відносно чистими у вірі. Проте, з розширенням економічної сили і втручання уряду, церква втратила колишню значущість. Людям забороняли читати останню книгу Святої Біблії - Новий Заповіт «Одкровення», яке є пророцтвом про останню стадію існування світу.

«І я поглянув, і ось, сірий кінь, і на нім вершник, якому ім'я «смерть»; і пекло слідувало за ним, і дана йому влада над четвертою частиною землі - убивати мечем і голодом, і мором і звірами земними» (Одкровення 6:8). Чен Сінь сказала, що деякі люди побачили в «сірому коні» «плісняву і гниття», але він побачив в цьому зіпсовану природу КПК.

КПК забороняє читати Одкровення

Китайська компартія критикувала ортодоксальне християнство за допомогою офіційного видання -  журналу «Тянь Фен», де стверджувалося, що Свята Біблія була неправильною і її читання шкодить людям. Замість неї було наказано читати врізану і змінену версію Біблії. Чен Сінь сказала, що причиною, з якої Одкровення опинилися поза законом, була нечиста совість КПК. Компартія боїться, що зміст віршів в Одкровеннях вплине на думку людей про неї. Вона боїться людей, які знають пророцтво Святої Біблії, в якому йдеться про загибель КПК.

У церкві, керованій КПК, було заявлено, що: «Політична влада вища за релігію». З цим Чен Сінь не згодна: «Компартія не може представляти релігію, тому що КПК не існувала до 1921 р. Все ж таки світ був створений Богом і релігія звичайно набагато вища від політичної влади».

Згідно з Чен Сінь, Китайський відділ з релігії посилає шпигунів в кожну церкву, щоб брати участь в релігійних церемоніях. Вони таємно стежать, чи вимовляються які-небудь слова, що шкодять КПК. Якщо там є симпатичні жінки, шпигуни часто заводять з ними сексуальні стосунки, щоб зганьбити релігію. Вони просувають проституцію в церкві нібито для того, щоб йти в ногу з часом. Чен Сінь сказала, що ті християни, які на вигляд дуже голосно співають хвалебні пісні, але живуть розкішним життям і неправедно поступають - несправжні.

Вона стала незалежною після набуття Віри

Після того, як Чен Сінь знайшла віру в Ісуса Христа, вона позбулася своїх людських бажань і зрозуміла, що більше ніщо не зможе її спокусити. Їй здалося це вельми дивним. Коли вона була молодою, то цінувала красивий одяг і любила стильно одягатися. Їй також подобалося порівнювати своє вбрання з одягом її колег. Тепер вона виглядає так, як ніби вона прийшла з іншого часу, тому що носить простіший одяг.

«Ми ніколи не боремося, - говорить Чен Сінь, - кожного заохочують говорити від серця. Іноді у нас бувають конфлікти, але як тільки вони виявляються, ми працюємо над цим, і проблема зникає. Немає ніякого лідера або координатора, ми схожі на сім'ю і відчуваємо дуже теплі почуття один до одного. Глибоко в наших серцях ми схожі на дітей однієї матері. Ми надаємо підтримку іншим, коли вони її потребують, і це відрізняє нас від звичайних людей».

З тих пір як вона пішла з роботи в 1994 році і почала проповідування християнства, Чен Сінь не заробила ні копійки. Протягом останніх дванадцяти років вона не хвилювалася, навіть якщо у неї залишалося 10 юанів в кишені. Вона не прагне бути багатою, як багато інших у нинішньому суспільстві. Навіть при тому, що у неї було багато хороших можливостей заробляти гроші у минулому, вона відкинула їх.

Вона продала всі свої коштовності і носить одяг з комісійних магазинів або той, що їй пожертвують. Щоб проповідувати християнство, так як і  багато інших добровольців, Чен Сінь стала донором крові. Біблія говорить, що християни повинні віддавати десяту частину їх доходу Богові. У місті Баотоу норма повинна бути 50 відсотків, щоб було можливим виконувати місію. «Те, що ми робимо, найприємніше Богові, і те, як вчиняють лжепослідовники - ганебно», - просто пояснює вона.

Прогноз долі КПК міститься в історичних фактах

«Якщо у вас буде шанс приїхати сюди, ви побачите, що люди тут ледве можуть зводити кінці з кінцями. Все виглядає розкішним на поверхні, будівлі стають все вищими, але життєвий рівень падає все нижче, а душа народу знаходиться в стані розладу, - розповідає Чен Сінь. - Це настільки вражає душу, що можна захлинутися від сліз. Те, що відбувається нагадує вбивство курчати, у якого немає сил чинити опір. Ви відчуєте це, якщо трохи поживете тут. Все тут дійсно корумповано і темно. Оскільки мій дідусь по матері виїхав до Тайваню, мою матір прозвали «контрреволюціонеркою». Вона - історичний свідок злочинів КПК. Минулі п'ятдесят років її життя можуть розглядатися як жива історія крові та сліз».

З матеріалів одного компакт-диска вона дізналася, що протягом минулих декількох тисяч років влада часто змінювалася. Зміна режимів постійна і це стало історичним правилом.

Несподіване звернення по телефону із закордону

Чен Сінь і її друзі-добровольці підбадьорюють один одного. Щоб виконувати свої великі справи, їм необхідна підтримка багатьох людей. Кількість членів цієї церкви швидко збільшується. Вона стверджує, що КПК забороняє їй говорити. Їй здається, фермери дуже легко приймають її проповідування, тому що вони не мають нічого, що можна втратити. Вона дуже сподівається, що Бог піклується про них.

16 жовтня 2006 року, Чен Сінь отримала звернення по телефону з Всесвітнього центру допомоги у виході з КПК. Вона відразу ж вийшла без всяких сумнівів. Вона неофіційно вийшла з компартії ще 12 років тому на вимогу церкви. Тепер вона погодилася вийти офіційно, слідуючи поясненням центру. Потім вона передала це повідомлення понад тридцяти своїм друзям з добровольців. Дивлячись вперед, Чен Сінь впевнена, що дорога буде такою ж складною, як  була і в минулому. Але в душі вона знає, що тверда віра дасть їй надію і сили.

Юе Юнь. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...