• Зневага до святих істот спричинила у Китаї повінь

  • східній
  • П'ятниця, 27 липня 2012 року
 
«У Пекіні на півдні від веж Гулоу, у східній частині району Хоухай і західній частині Дяньмень стояв міст із білого мармуру. Ніхто не посмів зачепити цей міст під час виконання проекту з розширення вулиць, оскільки у нижній частині мосту стояли статуї двох священних істот. І хоча вони з часом втратили свій первісний вигляд, люди все ще вірять: якщо їх потурбувати, то Пекін буде затоплено впродовж семи років. Роботи щодо знесення цих статуй могли спричинити нещодавню повінь».   
Такий коментар 23 червня був розмішений дівчиною з Пекіна у блозі Weibo одразу після великої зливи в місті. І вже 24-го липня до другої години дня за нью-йоркським часом це повідомлення переслали щонайменше 14 тис. разів, і воно зібрало 1470 відгуків.
Після повені у Пекіні минулого тижня цю тему знову почали обговорювати. Інший пекінський блогер на імя «Те, чого ви не знаєте про Пекін», який має понад 45 тис. постійних читачів, переслав це повідомлення 22 липня, коли Пекін затопило від сильних дощів. Коментар переслали понад 900 разів і за три дні він зібрав 112 відгуків.  
Легенда про божественні істоти у Пекіні, які стримали стихію води, широко розповсюджувалась такими сайтами, як Sohu.com та Yahoo.com, а також на блогах типу Sina. 
Літні китайці кажуть, що цих двох божественних істот помістили там, щоб захистити Пекін від водної стихії. Якщо їх потурбувати, то місто може бути затоплене. Тоді місцеві жителі втратять свої домівки, передає слова людей сайт Yahoo.
Ніхто не знає, скільки років стоять тут ці статуї. Люди кажуть, що вони були ще до того, як Пекін став містом. Для його захисту ці божественні істоти за стародавніх часів спустились з небес, стверджує легенда.
Згідно з переказами, до того часу, поки святі істоти не з’явились у Пекіні, тут стояла смердюча багнюка, у якій жили демони і навіть не водилась риба.
Над затопленою місцевістю можна було помітити невеличкі островки – тепер вони стали горами у передмісті Пекіна. Тут зовсім не було людей, оскільки на горі панували демони та монстри, які були дуже жорстокими і злими. Вони боролися між собою та з іншими істотами за землю. До приходу божественних істот Пекін був весь залитий кров’ю.  
Легенда розповідає про прихід цих святих істот, коли раптом розкололося небо і вони постали між громом і блискавкою. Ці істоти перемогли зло і паводок відступив за кілька днів. На поверхні з’явився родючий ґрунт, згодом тут стали збиратись люди, які і побудували місто Пекін.  
Аріель Тянь, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...