• Повені та зсуви в Китаї призвели до жертв

  • Четвер, 16 червня 2011 року
 
Кілька провінцій Центрального, Східного і Південного Китаю постраждали від повеней і зсувів у результаті грозових злив та ураганів. Бурі почалися 13 червня і забрали життя 105 осіб, 63 пропали без вісті, згідно з офіційними даними на ту ж дату. За неперевіреними даними на 15 червня, кількість жертв зросла до 170 осіб. Штормове попередження оголошено місцевими метеорологічними службами до 16 червня.

Від сильного повеня після кількох днів важких безперервних дощів постраждали провінції Цзянси, Хубей, Хунань, Гуйчжоу і Чжецзян. У Цзянси дощі йшли дев'ять днів поспіль, і від повені тут постраждало більше 830 тис. чоловік, повідомляють державні ЗМІ 15 червня.

Через сильний дощ у місті Ухань, розташованому в середній течії річки Янцзи, випало 24 млрд. куб футів води менш ніж за один день. 32 округи провінції Хубей постраждали від дощу, причому 16 з них опинилися в екстремальних умовах. У місті Сяннінь рівень опадів досяг 7,9 дюймів (близько 24 см).

Рівень води в річках піднявся місцями більш ніж на 5 метрів. Люди тікають, кидаючи свої будинки, в пошуках укриття. Їх евакуюють, рятувальні роботи тривають цілодобово.

Провінції, які цього року постраждали від посухи, після сильних опадів стали заболоченими. У провінції Хунань водосховища переповнились, і вода затопила прилеглі поля з майбутнім врожаєм. Стихія знищила сотні тисяч гектарів урожаю і зруйнувала десятки тисяч будинків.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...