• У 12 китайських провінціях від сильних злив уже загинуло 56 чоловік

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 травня 2008 року
 
Разом із безперервними підземними поштовхами у провінції Сичуань, 12 провінцій Китаю зазнали сильних злив, від яких уже загинуло, щонайменше, 56 чоловік.

Метеослужба КНР повідомила, що, починаючи з 27 травня, на заході, півдні та сході Китаю у 12 провінціях пройшли найсильніші у цьому році зливи, що охопили площу 46 900 кв. км., рівень опадів перевищив 100 мм; дощі з рівнем опадів понад 50 мм охопили площу 449 400 кв. км. Найбільш сильні дощі пройшли у провінціях Хунань, Цзянси і Гуйчжоу.

Найбільше від дощів постраждала провінція Гуйчжоу. В окремих її районах дощ ішов разом з градом. Всього постраждало 25 повітів і міст провінції, 36 чоловік загинуло, 14 пропали без вісті, сильно пошкоджено понад 3 тисячі будинків.

За даними штабу управління по боротьбі з паводками і засухою провінції Хунань, дощ, який все ще не припинився, завдав збитку 6 великим містам провінції, 11 чоловік загинуло, 11 пропало без вісті, завдано великого збитку 8400 га сільськогосподарських угідь, понад 2000 будинків зруйновано.

У провінції Хубей від стихії постраждало 49 повітів і вже загинуло 5 чоловік, 4 з яких були вбиті блискавкою, ще один загинув від повені. У деяких районах м. Ухань рівень води на дорогах досягає 40 см.

У провінції Гуандун від злив постраждало 8,5 тис. жителів семи повітів, затоплено 1800 га сільськогосподарських культур.

У деяких районах провінції Синцзянь пройшли смерчі, які зірвали дахи заводських цехів у двох селищах.

В результаті сильних дощів вода декількох водосховищ затопила довколишні селища, влада побоюється, що води річки Янцзи можуть вийти з берегів і тоді повінь може бути дуже руйнівною.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...