ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тваринний білок їжа містить велику кількість поживних речовин, необхідних для боротьби з депресією

Велика Епоха
(nadianb/Shutterstock)

Згідно з останніми даними Національного інституту здоров'я, понад 8 відсотків дорослого населення США (приблизно 21 мільйон осіб) перенесли хоча б один великий депресивний епізод, причому серед жінок цей показник вищий (10,3 відсотка), ніж серед чоловіків (6,2 відсотка). Що особливо трагічно, цей показник найвищий серед молодих людей у розквіті сил — від вісімнадцяти до двадцяти п'яти років (18,6 відсотка).

Чи може їжа тваринного походження з високим вмістом поживних речовин стати помічником у боротьбі з депресією?

Вітамін B12, вітамін D, фолати й цинк є поживними речовинами, яких бракує людям, що страждають від депресії. Хороша новина полягає в тому, що всі ці поживні речовини ми можемо отримати з продуктів тваринного походження.

Джерелами B12 є печінка, нирки, молюски, сардини, яловичина, тунець, яйця, сир і молоко. Усі продукти тваринного походження містять B12, але найбагатшим джерелом є печінка, яку ми всі повинні включати до свого раціону хоча б раз на тиждень. Печінка також є чудовим джерелом фолатів і вітаміну B6, також здатних запобігти депресії. У печінці в десять разів більше B6, ніж у червоному м'ясі!

Найкращими джерелами цинку є червоне м'ясо, молюски й, знову ж таки, печінка. Деякі рослинні продукти містять цинк, але його вміст часто блокується фітиновою кислотою та іншими речовинами, що містяться в рослинній їжі. Останні дослідження показали користь цинку для лікування депресії та навіть психотичних епізодів.

Що стосується вітаміну D, то достатнє перебування на сонці дуже важливе, але вітамін D виробляється тільки тоді, коли Сонце в зеніті, тобто опівдні в літні місяці. В інші пори року ми повинні отримувати вітамін D з харчових продуктів — ось де стануть у пригоді тваринні жири! Яєчні жовтки й вершкове масло від пасовищних тварин — чудові джерела, а також сало, молюски, лосось, жирна риба та жир печінки тріски. Вітаміну D необхідні вітаміни А і К2 як супутні фактори, які також містяться в основному у тваринних жирах. До речі, низьке споживання вітаміну А також пов'язане з депресією.

Тваринні жири не тільки забезпечують нас найважливішими жиророзчинними вітамінами, які допомагають нам почуватися добре, а й допомагають підтримувати стабільний рівень цукру в крові.

Крім стабілізації рівня цукру в крові та забезпечення жиророзчинними вітамінами, тваринні жири містять ще одну поживну речовину, що сприяє емоційному здоров’ю, — арахідонову кислоту (АК). Це довголанцюгова жирна кислота омега-6, яка життєво важлива для роботи мозку — щонайменше 10 % мозку складається з АК.

Що особливо важливо, АК — це сполука, з якої наші тіла виробляють ендоканабіноїди. Так, наші тіла природним чином виробляють хімічні речовини, подібні до ТГК — психоактивної сполуки марихуани — і мають рецептори для цієї речовини, що дарує гарне самопочуття. Вироблені власним організмом канабіноїди допомагають нам почуватися розслабленими та зосередженими й не мають поганих побічних ефектів. Але цього не відбувається, якщо ми не вживаємо досить багато тваринних жирів.

Ще один важливий продукт для емоційного здоров’я — кістковий бульйон. Гліцин, що міститься в кістковому бульйоні, допомагає регулювати рівень дофаміну. Коли ми перебуваємо в депресії, рівень дофаміну зазвичай низький, тому кістковий бульйон допоможе підняти його до нормального рівня. А коли рівень дофаміну занадто високий, ви можете відчути занепокоєння й підвищену збудливість. У цьому разі гліцин, що міститься в кістковому бульйоні, розслабить вас, знизивши дофамін до нормального рівня. У виразі "курячий суп для душі" є правда!

І ще одне: ми знаємо, що здоровий кишківник виробляє хімічні речовини, що поліпшують самопочуття, такі як серотонін і ГАМК. Тому нам необхідно підтримувати ці дружні бактерії за допомогою лактоферментованих продуктів, таких як квашена капуста.

Зняти депресію за допомогою дієти "Мудрі традиції"

Наша антидепресивна дієта — це дієта "Мудрі традиції", кожна грань якої підтверджена науковими даними. Подивимось, який вигляд ця дієта має на практиці.

Сніданок

Типовий сніданок, що складається з пластівців або випічки з кавою та апельсиновим соком — це рецепт для ранкової депресії.

Сніданок проти депресії містить тваринний білок і багато корисних жирів. Далі наведемо приклади.

Яєчня з беконом або ковбасою, хліб на заквасці з великою кількістю масла.

Замочена вівсянка з великою кількістю масла або вершків, невеликою кількістю натурального підсолоджувача, чашка кісткового бульйону.

Сирний омлет, приготований на вершковому маслі.

Розігріте м'ясо, що подається з великою кількістю масла.

Обід

Їжа має містити продукти з високим вмістом поживних речовин, як-от печінкова ковбаса або паштет, сир або м'ясо.

Далі приклади.

Печінкова ковбаса або паштет з маслом і хлібом на заквасці, фрукт, склянка чайного гриба.

Сендвіч із сиром, салямі чи ростбіфом на хлібі на заквасці з маслом, овочами, з соусом із домашньої сметани, домашнім печивом із натуральними підсолоджувачами та вершковим маслом.

Суп на домашньому бульйоні, тост на заквасці з маслом, фрукт.

Салат із тунця або лосося, приготований із якісним майонезом, на листках салату, з крекерами на заквасці з маслом і ложкою сирої квашеної капусти.

Вечеря

М'ясо (курка, яловичина, баранина, свинина) зі шкірою або жиром, і бажано з соусом або підливою з домашнього кісткового бульйону, коричневий рис або картопля з вершковим маслом, овочі на пару з вершковим маслом, сира квашена капуста.

Ситний суп із м'ясом і зерном або квасолею, наприклад, яловичий ячмінний суп, тости на заквасці з маслом або запечені в духовці чипси тортилья, натерті салом, домашнє морозиво.

Омлет і зелений салат із домашньою заправкою, хліб на заквасці з маслом, ложка сирої квашеної капусти.

Така дієта не тільки допоможе позбутися депресії, а й дасть вам більше енергії, а нездорова їжа буде менше спокушати вас. Якщо ви приймаєте антидепресант, це дасть вам змогу поступово знижувати дозу (зрозуміло, за допомогою фахівця). Це підвищить вашу здатність ставити цілі й прагнути до їх досягнення, і при цьому їсти смачну і ситну їжу.

За матеріалами The Epoch Times USA