• Затримано підозрюваного в організації фінансової афери 'Еліта-центр'

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 листопада 2007 року
Організатора афери "Еліта-Центр" Олександра Волконського затримали в аеропорту Женеви. У митників викликав підозру його підроблений ізраїльський паспорт,повідомила прес-служба МВС.
Наприкінці жовтня 2007 року швейцарськими правоохоронцями був затриманий під час проходження паспортного контролю при вльоті до аеропорту м. Женеви з використанням підробленого ізраїльського паспорту громадянин Волконський Олександр, 1975 р.н. (справжнє ім'я - Шахов Олександр, 1971 р.н., уродженець м. Кемерово, Росія), який розшукується МВС України як організатор фінансової афери “Еліта-центр” у м. Києві. Кримінальна справа по його обвинуваченню у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, розслідується ГСУ МВС України.

За наявними даними, він прилетів до Швейцарії у супроводі трьох іноземних громадян з метою отримання грошового кредиту в одному із місцевих банків для подальшого інвестування в нерухомість та земельні ділянки на території однієї із західноєвропейських держав.

Завдяки відбиткам пальців та фотокарткам, розміщеним в обліках Інтерполу, швейцарські правоохоронці ідентифікували та затримали особу, міжнародний розшук якої здійснювався останні півтора роки.

Як повідомили в робочому апараті НЦБ Інтерполу МВС України, наразі Волконський - Шахов очікує екстрадиції до України в швейцарській в'язниці. Він відмовився від спрощеної процедури видачі до України й тому розгляд цього питання судовими органами Швейцарської Конфедерації потребуватиме певного часу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...