• Українські медіа перейдуть на європейські стандарти

  • П'ятниця, 10 жовтня 2008 року
Європейський Союз та Рада Європи фінансуватимуть новий проект „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі.
 
8 жовтня оголошений початок проекту, що обіцяє забезпечити українців якіснішою інформацією про соціальні, політичні процеси в Україні, встановити прозоре медійне середовище. «Стандарти українських медіа все ще далекі від «вчасно, достовірно, у повному обсязі». ЗМІ як дзеркало мають точно відображати дійсність. Підвищення критерію принесе українцям користь і сприятиме довірі до нас з боку Європи», – говорить Антон Прима, директор української філії міжнародного медіа проекту The Epoch Times.
 
Європейський Союз усіляко сприяє становленню незалежного медійного простору не лише в Україні. Так, Європейський парламент – один з п’яти керівних органів Євросоюзу – 25 вересня прийняв «Декларацію про відновлення мовлення NTDTV на Китай через Eutelsat".

Нагадаємо, що програми міжнародного телебачення NTDTV не піддаються цензурі компартії Китаю і часом є сенсаційними (повідомлення про епідемію атепічної пневмонії, вилучення органів у живих людей за наказами партійних функціонерів). За даними розслідування Reporters Without Borders, сигнал трансляції NTDTV на Китай було відключено французькою супутниковою компанією Eutelsat у зговорі з компартією Китаю.
Підписатися:

Коментарі