• У Києві встановлять на вулицях енергозберігальні ліхтарі

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 26 січня 2015 року
Віталій Кличко пообіцяв влаштувати у Києві сучасне вуличне освітлення. Проект передбачатиме встановлення у столиці ліхтарів, які працюватимуть на основі енергозберігальних технологій.

Про це Віталій Кличко заявив після зустрічі у швейцарському Давосі із Рональдом де Йонгом, віце-президентом компанії «Філіпс», повідомляє сайт КМДА.

«Ми раді, що провідні світові компанії, зокрема „Філіпс“, виявили зацікавленість щодо проектів запровадження в столиці України сучасних енергозберігальних технологій. Зокрема, йдеться про проект модернізації вуличного освітлення», — сказав київський міський голова.

Кличко сказав, що минулого року новаторський проект вуличного освітлення компанія «Філіпс» втілила в іспанському Мадриді. Завдяки технологіям, використаним там, місто почало економити на освітленні вулиць до 45%.

У Києві, за словами Кличка, взяти участь у фінансуванні проекту модернізації вуличних ліхтарів можуть такі фінансові організації, як Європейський банк реконструкції і розвитку та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), які вже заявили про свою зацікавленість проектом.


Читайте також:
Контрактова площа: замість кіосків хочуть збудувати ТЦ
Київрада підтримала розвиток електромобілів у столиці

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...