• Мешканці Львова віддають перевагу стандартним закордонним паспортам

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Середа, 25 лютого 2015 року
Мешканці Львова віддають перевагу стандартним закордонним паспортам перед біометричними документами. Про це на прес-конференції заявила речниця Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області Світлана Хитрова, повідомляє «Укрінформ».

«Впродовж 12 січня — 16 лютого на Львівщині 12828 осіб подали документи на виготовлення паспортів громадян України для виїзду за кордон. Із них паспортів із безконтактним електронним носієм (біометричних) — 1600, без електронного носія — 11228», — розповіла Хитрова.

Вона каже, що ажіотажу, який з’явився довкола здачі документів на отримання біометричного паспорта у перші дні, зараз немає. Цього вдалося домогтися і завдяки відкриттю достатньої кількості місць для прийняття документів.

Нині у Львівській області діє 23 автоматизованих місця із прийому документів на виготовлення біометричних паспортів. Десять із них — у районних центрах. Практика довела, що цього достатньо, тим паче, що із 1 січня 2013 року паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна виготовити незалежно від місця реєстрації — у будь-якому міграційному підрозділі України, що надає таку послугу.

Вартість біометричного паспорта лише на 57 гривень вища, ніж у стандартного закордонного паспорта, тому під час прийняття рішення, який із документів обрати, ціна ролі не відіграє.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...