• У Києві пройдуть перегони серед немовлят

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 1 жовтня 2014 року
Увечері 2 жовтня в концерт-холі «Алегро» в парку «Нивки» проведуть забіг малюків та немовлят. Виручені від забігу, а також благодійного аукціону кошти підуть на допомогу недоношеним малюкам.

Оригінальні змагання будуть проводитись за адресою — проспект Перемоги 82/84. Про участь їхніх малюків у забігу вже заявили близько 50 батьків, повідомляє «Сегодня».

За задумом організаторів, змагання будуть проводитись для дітей різних вікових категорій. В одному забігу братимуть участь ті, кому від 6 місяців до року, в іншому — 1—2-річні, а в третьому — малюки у віці 2—3 роки. Довжина дистанції для змагань — по-справжньому дитяча і становить 5 метрів.

Батькам дозволяють підманювати найменших учасників забігу їхніми улюбленими іграшками та ласощами. Переможці отримають в якості призу солодощі, іграшки та сертифікати на відвідування ігрових кімнат.

Після змагання буде проведений аукціон подушок-іграшок від українських дизайнерів. Виручені кошти підуть на пошив спеціалізованих предметів позиціонування для перинатальних центрів. Загалом на ці потреби планують зібрати мільйон гривень.

Організатор оригінального забігу — сама колись народила на світ недоношену дитину, тому із власного досвіду знає, наскільки потрібні предмети позиціонування для таких немовлят.

«Пам'ятаю, як мені було важко пристосуватися в палаті дитини. Для підтримки її маленького тіла ми крутили валики з марлі, пелюшок. Вони часто натирали їй шкіру. У мене не було спеціального одягу для таких дітей. Тепер я хочу допомогти жінкам, які опинилися в схожій зі мною ситуації», — говорить Ганна Вінниченко.

Допомагають їй у проведенні забігу волонтери та різні комерційні організації.

Оскільки потрібну суму навряд чи вдасться зібрати в перший раз, забіги немовлят планують проводити регулярно. Наступний такий, за задумом організаторів, проведуть в середині листопада.


Читайте також:
Гостиний двір віддадуть Музею історії Києва
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...