• Київ очистять від комуністичної символіки

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 25 березня 2015 року
За ініціативи Київради столицю звільнять від комуністичних символів — серпи, молоти, зірки та інші знаки можуть прибрати не тільки з основних пам’ятників архітектури, а й з університетів, станцій метрополітену, лікарень, житлових будинків тощо.

Комісія Київради з питань місцевого самоврядування затвердила рішення створити інвентаризаційну групу, до складу якої увійдуть історики, архітектори та активісти, і які вирішать долю радянської символіки у місті. Вони складуть базу таких об’єктів із зазначенням їхнього місця розташування, визначать їхню цінність, пише «НашКиев.ua».

«Демонтувати потрібно, викидати жаль», — говорить голова комісії Київради з питань місцевого самоуправління Олександр Бродський. Він не виключає, що для частини радянських об’єктів створять спеціальний музей.

За результатами «перепису» радянської символіки будуть приймати рішення про її демонтування, визначать строки таких робіт та їхню вартість. Чи не найбільше її міститься у метрополітені — майже на кожній станції. Найбільший із них — величезний бюст Леніна на станції метро «Театральна». Він, як очікується, в числі перших на знесення.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...