• В Україні починають латати дороги після зими

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 17 березня 2015 року
Вже днями дорожні працівники займуться зарівнюванням ям на автошляхах після зими. Прем'єр-міністр Яценюк дав вказівку «Укравтодору» терміново використати на ремонт доріг виділений із бюджету один мільярд гривень, повідомляє «Сегодня».

Щороку ця держустанова зарівнює асфальтом до 3 млн кв.м ям і сподівається, що у 2015 році завдяки м'якій зимі їх буде менше. У попередні два роки «на ями» дорожники витрачали до 600 млн грн, отже, за їхніми розрахунками, виділеної суми (з урахуванням інфляції) має вистачити. Зараз асфальтування ями розміром метр на метр обходиться у 330 грн.

У відомстві кажуть, що вони несуть відповідальність лише за стан доріг, які з'єднують населені пункти, а ями на проїжджій частині вулиць, тротуарах і міжбудинкових проїздах міст і селищ — у компетенції місцевої влади.

За словами очільника Управління експлуатації автодоріг «Укравтодору» Олега Федоренка, на капітальний ремонт автотрас у держбюджеті, на жаль, закладено всього 3 млрд грн або 8% від необхідного.

Раніше віце-прем'єр Валерій Вощевський заявляв, що на нові об'єкти дорожньої інфраструктури у 2015 році коштів не вистачає. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...