• Україна відзначає 18-ту річницю своєї незалежності

  • Понеділок, 24 серпня 2009 року
Зранку у Софійському соборі, у центрі Києва, українські керівники взяли участь у молитві за Україну та український народ.
 
Традицію проводити молитву в День незалежності було запроваджено Віктором Ющенком 2005 року.
 
 
Після цього розпочався парад на Хрещатику.
 
Через затягування свого виступу сьогодні на Майдані Незалежності у Києві Президент Віктор Ющенко вніс неочікувані зміни до сценарію проведення параду військ на Хрещатику, що ускладнило його телевізійну трансляцію і негативно вплинуло на видовищність.

Про це повідомило джерело у Міністерстві оборони України.

"Через це було зіпсовано послідовність і видовищність параду, а коментатор не оголосив у повному обсязі підготовлений текст про те, що Україна по праву пишається здобутками своєї військової і цивільної авіації", - констатував представник Міноборони.

За словами співрозмовника агентства, відповідно до розрахованого по хвилинах сценарію проведення цього складного і масштабного заходу, Президент мав завершити своє 15-хвилинне звернення до українського народу о 10.34. Далі мало б здійснюватися проходження піших парадних розрахунків, і після двохвилинної паузи – рівно о 10.48 – у небі над Хрещатиком повинен був розпочатися політ авіаційної техніки.

 

 

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...