• Українська демократiя залежить вiд енергобезпеки – Байден

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 22 липня 2009 року
Українська демократiя значною мiрою залежить вiд енергетичної безпеки країни – більше, ніж від будь-якого іншого вектора, заявив вiце-президент США Джозеф Байден.

Виступаючи перед українськими та американськими бiзнесменами, полiтиками i студентами в Українському домi у Києві, Байден наголосив, що в Українi великi запаси енергетичних ресурсiв, проте вони неекономно використовуються.

Тому, за його словами, цю сферу необхiдно реформувати.

«Україна використовує в три рази бiльше енергетики, нiж у середньому країни ЄС, включно з вашим сусiдом Польщею», – зазначив Байден.

Вiн також нагадав, що США та Україна домовилися про проведення засiдання робочої групи з енергобезпеки до кiнця поточного року.

Комісія стратегічного партнерства США-Україна вперше збереться восени

США та Україна восени цього року проведуть перше засiдання комiсiї зi стратегiчного партнерства, заявив вiце-президент США Джозеф Байден.

«У груднi минулого року США i Україна погоджували Хартiю про стратегiчне партнерство. Сьогоднi ваш Президент i я погодилися, що комiсiя зi стратегiчного партнерства США-Україна розпочне роботу восени поточного року у Вашингтонi, щоб поглибити нашу спiвпрацю у сферi безпеки, економiки, торгiвлi, енергетики верховенства права», – зазначив Байден.

Байден: уряд України має створити прозорі умови для залучення інвестицій

Політичний розбрат в Україні є загрозою її демократичному розвиткові та економічній стабілізації. Про це заявив віце-президент США Джозеф Байден під час зустрічі з діловими колами США та України, лідерами українських неурядових організацій у Києві.

За словами Байдена, у час економічної кризи усім силам треба об’єднатись, щоб зберегти демократичний розвиток і відновити економіку.

Віце-президент США також закликав українську владу підтримати іноземних інвесторів.

«Ефективний, вiдповiдальний уряд є єдиним способом забезпечення стабiльних, прозорих умов для iнвестицiй, якi є двигуном економiчного розвитку», – заявив Байден.

Крiм того, вiце-президент США поiнформував, що американська сторона видiляє на реалiзацiю рiзних програм в Українi в 2009 роцi 120 мільйонів доларів. Цi програми спрямованi на пiдтримку миру i безпеки, змiцнення демократiї, економiчне зростання, реформування Збройних сил, боротьбу з ВIЛ/СНIДом i полiпшення здоров’я дiтей.

Сьогодні останній, третій, день візиту Джозеф Байден до України, звідки він вирушить до Грузії.
Підписатися:

Коментарі