• Досвід допоможе європейській інтеграції України, вважає новий член Правління Європейської Бізнес Асоціації

  • Середа, 10 грудня 2008 року
Террі Пікарда, голову правління NAI Pickard, обрали в Правління Європейської Бізнес Асоціації. На думку пана Пікарда, його значний досвід роботи за кордоном і в Україні допоможе у виконанні місії ЄБА по європейській інтеграції України, вдосконаленню українського законодавства і веденню бізнесу за європейськими нормами.

«Незважаючи на економічну кризу, багато міжнародних інвесторів вважають, що перспективи нерухомості в Україні, порівняно з іншими центральноєвропейськими країнами, все ще привабливі, – говорить Террі Пікард. –  Відповідно до недавнього Індексу привабливості в сфері торгівельної нерухомості (PMR Retail Attractiveness Index), Україна та Росія мають потенційну перевагу над іншими центрально- та східноєвропейськими країнами. Україна превалює у рейтингу регіональних міст, обіймаючи чотири з шісті ТОП-позицій. До цієї четвірки потрапили Одеса, Донецьк, Харків та Київ».

* Террі Пікард є членом Комітету з іноземних інвестицій Київради, директором інвестиційного фонду Primeros Property Fund G.P., екс-президентом Київського Клубу Левів. В Украину пан Пікард  переїхав до Києва у 1992 році, після того як впродовж 19 років обіймав керівні посади у британській компанії JC Bamford. Потенціалом України зацікавився у 80-х та невдовзі приїхав в Україну у складі делегації представників британських бізнес-кіл, очолюваної тодішнім прем’єр-міністром Великобританії Маргарет Тетчер.

* ЄБА представляє інтереси європейських та вітчизняних інвесторів в Україні, намагається сприяти поліпшенню інвестиційного клімату. Асоціація нараховує 6 регіональних офісів в найбільших містах країни, об'єднує понад 800 європейських, українських та міжнародних компаній. Згідно з внутрішніми правилами ЄБА, Правління нараховує 15 представників, серед котрих має бути не більше трьох осіб від однієї галузі промисловості та не більше трьох осіб однієї національності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...